Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-22T07:30:00+01:00 Internauci w szoki! Podczas koncertu uwielbiany wokalista disco polo zaśpiewał piosenkę dla dzieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/internauci-w-szoki-podczas-koncertu-uwielbiany-wokalista-disco-polo-zaspiewal-piosenke-dla-dzieci-1576759390.jpg
Reklama

Internauci w szoki! Podczas koncertu uwielbiany wokalista disco polo zaśpiewał piosenkę dla dzieci!

Redakcja , 22 Grudzień 2019  07:30
Internauci w szoki! Podczas koncertu uwielbiany wokalista disco polo zaśpiewał piosenkę dla dzieci!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/NajmilszyPan
Reklama

Trafić do dorosłych jest trudno, ale jeszcze gorzej jest wzbudzić sympatię u tych młodszych odbiorców. Jemu to się udało bez problemu

Reklama

Wbrew pozorom zawód wokalisty, artysty disco polo nie należy do łatwych. Są i tacy, którzy twierdzą, że jest to najtrudniejszy zawód, jaki można sobie wybrać.

Patrząc na tryb życia, poświęcenie, zmęczenie i ilość wyrzeczeń na rzecz pracy, ciężko jest zaprzeczyć. Poza tym nie każdy ma w sobie to „coś” co pozwala na wzbudzenie wśród publiczności tej sympatii, bez której artyście ciężko byłoby zrobić jakąkolwiek karierę.

Nie każdy ma w sobie tę iskrę wywołującą u odbiorców uśmiech i niedosyt, który powoduje, że ciągle chce się więcej słuchać i oglądać wykonawcę. Piotr Kołaczyński jest przykładem osoby, która bez najmniejszych wątpliwości znajduje się na odpowiednim miejscu.

Trafić do dorosłych jest trudno, ale jeszcze gorzej jest wzbudzić sympatię u tych młodszych odbiorców. Jemu to się udało bez problemu. MiłyPan ma niezwykły dystans do siebie i swoich fanów, o czym można się przekonać za każdym razem będąc na jego koncercie.

Na jednym z ostatnich występów, gdzie nie zabrakło dzieci, wokalista zaśpiewał piosenkę „Ogórek, ogórek zielony ma garniturek”. Tym utworem rozkochał w sobie bez pamięci dzieci, ale i w dodatku rozczulił dorosłych.

Co wy na to, jakby Piotrek zaczął nagrywać covery piosenek dla dzieci?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To już oficjalnie! Popularna gwiazda disco polo rozstaje się z fanami! Zakończyła ważny etap życia!
  2. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  3. Wygląda jak bogini! Przepiękna gwiazda disco polo zachwyca w czarnym bikini!
  4. Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej