Reklama


Reklama

Internauci rozgoryczeni przez Pięknych i Młodych?! Ich rozwód nie miał nic zmieniać - buntują się!

2020-01-12T21:07:00+01:00 Internauci rozgoryczeni przez Pięknych i Młodych?! Ich rozwód nie miał nic zmieniać - buntują się! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/internauci-rozgoryczeni-przez-pieknych-i-mlodych-ich-rozwod-nie-mial-nic-zmieniac-buntuja-sie-1578846293.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/piekniimlodzi2
Reklama


Życie gwiazd

Fani disco polo oskarżają małżeństwo o zaistniałe konflikty! Do sieci trafia wiele niecenzuralnych słów, jak również oskarżeń i rozgoryczenia!

Reklama

Formacja Piękni i Młodzi to jedna z najpopularniejszych grupy muzyki disco polo, która swoimi przebojami podbiła wiele list przebojów. Niestety w ostatnim czasie ich osiągnięcia muzyczne zeszły na dalszy plan! Fani muzyki disco polo żyją ich życiem osobistym, które już w ubiegłym roku uległo zmianie!  Internauci na przemian oskarżają małżeństwo o zaistniałe konflikty! Do sieci trafia wiele niecenzuralnych słów, jak również oskarżeń i rozgoryczenia! 

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Pierwsze oświadczenie od Pięknych i Młodych trafiło się sieci pod koniec czerwca. Grupa zdecydowała się poinformować swoich fanów o rozwodzie. Magda i Dawid zapewnili, że ich życie osobiste nie wpłynie na obraną dotychczas ścieżkę zawodową! 

"Długo czekaliśmy z ta informacją .. ale męczą nas ciagle pytania ... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym .. Podkreślamy ! Tylko i wyłącznie osobistym ! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą . Bardzo byśmy chcieli byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę którą bardzo kochamy ! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach ! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia ! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli .
Dziękujemy za wyrozumiałość ! I prosimy nie oceniajcie nas :)
Dawid i Madzia 
"

Niestety czas szybko zweryfikował ich słowa! Po nieco ponad 6 miesiącach światło dzienne ujrzały materiały, które podzieliły internautów. Tym samy do sieci zaczęły trafiać kolejne oświadczenia. Tym razem o zmianach personalnych, co rozżaliło wielu internautów. Nie takich informacji spodziewali się po swoich ulubieńcach. W sieci zaczęły pojawiać się bardzo osobiste wpisy!

"Jednak życie prywatne od zawodowego ciężko oddzielić  to już nie będzie ten sam zespół Dawid powodzenia może jakaś kariera solowa ? ", "Mówiliście że wasze sprawy prywatne nie będą miały wpływu na wasz zespół i co :( bez Dawida nie będzie to samo bardzo ładnie śpiewa :) Co nas interesują wasze sprawy prywatne to wasz interes wy tworzycie zespół i powinniście dawać przykład innym a nie go rozwalać ", "Ale przecież zapewnialiście, że rozstaliście się w zgodzie i przyjaźni... A tu proszę taka afera.... Osobiście bardzo lubię Dawida, natomiast Magda masz się za mega gwiazdę..."czytamy pod noworocznymi oświadczeniami zespołu Piękni i Młodzi

"... pamiętacie pierwsze oświadczenie? Szkoda że ludzie z zewnątrz mącą bo Was i tak już na zawsze coś łączy ...teraz tylko czekać na kolejny news że Narożni walczą o córkę ...." napisał jeden z internautów! 

Wielu fanów disco polo poczuło ogromne rozgoryczenie! Nikt nie przypuszczał, że czerwcowe informacje będą dopiero początkiem niezgody, która zapanowała w jednej z najpopularniejszych grup disco polo - Piękni i Młodzi. Wielu fanów liczy na rozejm pomiędzy jej członkami. Czy to jednak możliwe?

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  2. Artysta disco polo popularną postacią z kreskówki?! Ten wpis wyjaśnia wszystko!
  3. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.