Reklama
Polecamy


Reklama

Internauci rozgoryczeni przez Pięknych i Młodych?! Ich rozwód nie miał nic zmieniać - buntują się!

2020-01-12T21:07:00+01:00 Internauci rozgoryczeni przez Pięknych i Młodych?! Ich rozwód nie miał nic zmieniać - buntują się! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/internauci-rozgoryczeni-przez-pieknych-i-mlodych-ich-rozwod-nie-mial-nic-zmieniac-buntuja-sie-1578846293.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/piekniimlodzi2
Reklama


Życie gwiazd

Fani disco polo oskarżają małżeństwo o zaistniałe konflikty! Do sieci trafia wiele niecenzuralnych słów, jak również oskarżeń i rozgoryczenia!

Reklama

Formacja Piękni i Młodzi to jedna z najpopularniejszych grupy muzyki disco polo, która swoimi przebojami podbiła wiele list przebojów. Niestety w ostatnim czasie ich osiągnięcia muzyczne zeszły na dalszy plan! Fani muzyki disco polo żyją ich życiem osobistym, które już w ubiegłym roku uległo zmianie!  Internauci na przemian oskarżają małżeństwo o zaistniałe konflikty! Do sieci trafia wiele niecenzuralnych słów, jak również oskarżeń i rozgoryczenia! 

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Pierwsze oświadczenie od Pięknych i Młodych trafiło się sieci pod koniec czerwca. Grupa zdecydowała się poinformować swoich fanów o rozwodzie. Magda i Dawid zapewnili, że ich życie osobiste nie wpłynie na obraną dotychczas ścieżkę zawodową! 

"Długo czekaliśmy z ta informacją .. ale męczą nas ciagle pytania ... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym .. Podkreślamy ! Tylko i wyłącznie osobistym ! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą . Bardzo byśmy chcieli byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę którą bardzo kochamy ! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach ! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia ! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli .
Dziękujemy za wyrozumiałość ! I prosimy nie oceniajcie nas :)
Dawid i Madzia 
"

Niestety czas szybko zweryfikował ich słowa! Po nieco ponad 6 miesiącach światło dzienne ujrzały materiały, które podzieliły internautów. Tym samy do sieci zaczęły trafiać kolejne oświadczenia. Tym razem o zmianach personalnych, co rozżaliło wielu internautów. Nie takich informacji spodziewali się po swoich ulubieńcach. W sieci zaczęły pojawiać się bardzo osobiste wpisy!

"Jednak życie prywatne od zawodowego ciężko oddzielić  to już nie będzie ten sam zespół Dawid powodzenia może jakaś kariera solowa ? ", "Mówiliście że wasze sprawy prywatne nie będą miały wpływu na wasz zespół i co :( bez Dawida nie będzie to samo bardzo ładnie śpiewa :) Co nas interesują wasze sprawy prywatne to wasz interes wy tworzycie zespół i powinniście dawać przykład innym a nie go rozwalać ", "Ale przecież zapewnialiście, że rozstaliście się w zgodzie i przyjaźni... A tu proszę taka afera.... Osobiście bardzo lubię Dawida, natomiast Magda masz się za mega gwiazdę..."czytamy pod noworocznymi oświadczeniami zespołu Piękni i Młodzi

"... pamiętacie pierwsze oświadczenie? Szkoda że ludzie z zewnątrz mącą bo Was i tak już na zawsze coś łączy ...teraz tylko czekać na kolejny news że Narożni walczą o córkę ...." napisał jeden z internautów! 

Wielu fanów disco polo poczuło ogromne rozgoryczenie! Nikt nie przypuszczał, że czerwcowe informacje będą dopiero początkiem niezgody, która zapanowała w jednej z najpopularniejszych grup disco polo - Piękni i Młodzi. Wielu fanów liczy na rozejm pomiędzy jej członkami. Czy to jednak możliwe?

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  2. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie
  3. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.