Reklama


Reklama

Inny muzyk stanął za strajkującym gwiazdorem disco polo! Chylę czoła - przyznał zarzucając innym przymilanie się!

2020-11-10T07:11:00+01:00 Inny muzyk stanął za strajkującym gwiazdorem disco polo! Chylę czoła - przyznał zarzucając innym przymilanie się! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/inny-muzyk-stanal-za-strajkujacym-gwiazdorem-disco-polo-chyle-czola-przyznal-zarzucajac-innym-przymilanie-sie-1604350421.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama


Życie gwiazd

Po publikacji w której gwiazdor disco polo zarzucił innym artystom bierność w walce o powrót do koncertów, do wokalisty przyłączył się inny artysta

Reklama

Zespoły disco polo przeżywają bardzo ciężkie chwile. Brak możliwości wykonywania zawodu, to naprawdę spore utrudnienie w egzystowaniu.

Zobacz również: Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!

Artystom pozostało jedynie tworzyć, ale cóż po dziele, którego nie ma możliwości zaprezentowania przed publicznością na żywo? Mimo niekorzystnej sytuacji, widać w branży jedność i wsparcie między gwiazdami. Po mocnej publikacji Bartka z grupy D-Bomb, w której zarzucił innym artystom bierność w walce o powrót do koncertowej normalności, do wokalisty przyłączył się inny gwiazdor - Andrzej Marcysiak, czyli popularny w świecie disco polo Andre.

Autor najpopularniejszej w Polsce „Aleksandry”, również dosadnie się wypowiedział:

Jeden no może dwóch albo pięciu na Milion. Brawo Bartek! Przykre, że cała reszta chce się przypodobać ????albo poprostu ma to gdzieś, chodź nie sądzę ... Baruś dobrze wiem ze sobie radę dasz. Jednak za podjęcie rękawicy chylę czoła.”

Słowa uznania od gwiazdora dla gwiazdora, są bardzo budujące dla całej branży. Oby wspólnymi siłami udało się wrócić do realiów, w którym tłumy gromadzą się pod discopolową sceną.

Mimo wszystko należy jednak pamiętać, że kluczowe jest zdrowie i bezpieczeństwo, zatem pozostaje mieć nadzieję, że za kilka tygodni, pandemia pozostanie już tylko złym wspomnieniem.

Zobacz również: Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  2. Znany utwór disco polo stał się liryczną opowieścią. Efekt jest zdumiewający!
  3. Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.