2016-04-27T12:46:00+02:00 Impreza Zbyszko w Nowogrodzie już w sobotę https://disco-polo.info/uploads/news/2016/04/nowgrod-imprezy-zbyszko-30-kwietnia-2.jpg

Impreza Zbyszko w Nowogrodzie już w sobotę

Redakcja , 27 Kwiecień 2016  12:46

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Impreza Zbyszko w Nowogrodzie już w sobotę
Źródło zdjęć:
Reklama

Moc atrakcji czeka na Was już 30 kwietnia. Wszyscy mieszkańcy Nowogrodu, okolicznych miast, a także fani z całej Polski będą mieli okazję zabawić się podczas tematycznego wydarzenia – Imprezy Zbyszko.   Na jednej scenie zagrają wykonawc...

Reklama

Moc atrakcji czeka na Was już 30 kwietnia. Wszyscy mieszkańcy Nowogrodu, okolicznych miast, a także fani z całej Polski będą mieli okazję zabawić się podczas tematycznego wydarzenia – Imprezy Zbyszko.

 

Na jednej scenie zagrają wykonawcy disco polo: Czadoman, Milano, Defis, Bobi, Moment, Majkel oraz Dj Marcos i Dj Lewy. Pojawi się również prezenter będący jednocześnie ulubieńcem fanów disco – Maciej Smoliński. Ich obecność zagwarantuje Wam długą i niezapomnianą imprezę. Wchodzimy grubo w nowy letni sezon koncertowy.

 

Miło nam jest także przy okazji poinformować Was, że portal disco-polo.info objął oficjalny patronat nad imprezą. To świetny rodzaj rozrywki dla całej rodziny. Zostanie również rozlosowana bardzo cenna nagroda, Mercedes Smart. Może właśnie Ty go wygrasz?

 

Dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Bilety dla pozostałych są dostępne w cenie 30 PLN. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu i zaplanowaniu majówki w rytmach Waszych ulubionych piosenek.

 

nowogrod imprezy zbyszko 30 kwietnia

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  2. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!
  3. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  4. Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! Mamy nagranie!
  5. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  6. Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami