Reklama
Polecamy


Reklama

Impreza przerwana przez policję. Na scenie Akcent, Piękni i Młodzi i wielu innych

2017-02-07T16:21:42+01:00 Impreza przerwana przez policję. Na scenie Akcent, Piękni i Młodzi i wielu innych https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/Impreza-przerwana-przez-policję.-Na-scenie-Akcent-Piękni-i-Młodzi-i-wielu-innych.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Anglia nie była łaskawa dla przedstawicieli muzyki disco polo. Zespoły Akcent, Piękni i Młodzi, Weekend, Playboys, Extazy, Top Girls już w Polsce miały problemy z wylotem do Londynu. Z powodu dużej mgły wylot odbył się z lotniska Chopina zamiast z...

Reklama

Anglia nie była łaskawa dla przedstawicieli muzyki disco polo. Zespoły Akcent, Piękni i Młodzi, Weekend, Playboys, Extazy, Top Girls już w Polsce miały problemy z wylotem do Londynu. Z powodu dużej mgły wylot odbył się z lotniska Chopina zamiast z Modlina. Jednak discopolowcy nie przejęli się tym i wylecieli z lekkim opóźnianiem do Anglii.

 

Sam Festiwal Disco Polo w Londynie cieszył się sporym zainteresowaniem wśród Polonii, bilety dość szybko się wyprzedały i zgromadzona publiczność bawiła się bardzo dobrze. Jednak niestety nie wszyscy w kulturalny sposób bawili się w rytm największych przebojów disco polo.

 

Festiwal został przerwany przez miejscową Policję po 3-krotnym ostrzeżeniu (kilka bójek, powybijane szyby oraz 10 osób aresztowanych). W sieci pojawiło się mimo przerwania imprezy wiele pozytywnych komentarzy, ale również nie zabrakło oskarżeń o złą organizację.

 

Organizator wydał oficjalne oświadczenie na temat całej zaistniałej sytuacji.

 

„OSWIADCZENIE
Kilka slow gwoli wyjaśnienia zaistniałej w piątek sytuacji: impreza, mimo ze miała zakończyć sie około godziny 3:00 została przerwana przez policję po 3-krotnym ostrzeżeniu ( kilka bójek, powybijane szyby oraz 10 osób aresztowanych). Niestety niektórzy z przybyłych rodaków nie zachowali umiarkowania w piciu i zachowaniu przez co niestety podjęta przez policję decyzja była nie odwołalna i nie podlegała żadnym dyskusjom. Odbyly sie wszystkie koncerty w pelnym wymiarze czasowym. przypomne raz jeszcze, ze byl to festiwal muzyki disco polo na którym wystapilo 7 zespolów a nie koncert solowy Zenka Martyniuka.
Bilety do strefy VIP dawały możliwość spotkania członków zespołów ale tego nie gwarantowały. Artyści niejednokrotnie pojawiali sie w strefie ale zwykle była ona pusta poniewaz wszyscy bawiliście sie na koncercie. Nam rowniez jest przykro, ze tak wspaniała impreza została zakończona dosc szybko ale nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Za cała sytuacje mozemy jedynie przeprosić i obiecać poprawę w kwestiach organizacyjnych przy kolejnym koncercie- bo takowy zorganizujemy widząc jak wszyscy sie bawili.”

 

Zespołom nie groziło niebezpieczeństwo mimo gorącej atmosfery wśród publiczności. Mamy nadzieję, że kolejne imprezy w Anglii nie będą się kończyły przed czasem.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo wprost poinformował o milionie, który wpłynął na jego konto!
  2. Daj to Głośniej w nowej odsłonie! Internauci pod wrażeniem produkcji disco polo!
  3. Szokujące zdjęcie tancerki z klipów disco polo. Artystka przeszła ogromną metamorfozę!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.