Reklama
Polecamy


Reklama

Idealna piosenka dla żony?! Ten utwór może zapisać się w historii muzyki disco polo na długie lata!

2020-04-25T13:00:00+02:00 Idealna piosenka dla żony?! Ten utwór może zapisać się w historii muzyki disco polo na długie lata! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/idealna-piosenka-dla-zony-ten-utwor-zapisze-sie-w-historii-muzyki-disco-polo-1587723881.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

piosenka ta jest świetną propozycją na pierwszy taniec weselny, a także przez melodyjność, i niebanalny tekst wyśmienicie nadaje się do zabawy

Reklama

Piosenka "Jesteś Mą Żoną" to debiutancki singiel wykonawcy o pseudonimie GIEROY. Pod pseudonimem tym kryje się pochodzący z Wysokiego Mazowieckiego, a mieszkający w Białymstoku kompozytor, autor tekstów oraz wokalista Grzegorz Zubrzycki.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!

Skomponował on ten utwór głównie z myślą o własnej żonie, lecz równocześnie poprzez tą inspirację ,utwór również skierowany jest do innych żon lub tych pań, które dopiero myślą o zamążpójściu.

Dlatego też piosenka ta jest świetną propozycją na pierwszy taniec weselny, a także – poprzez swą melodyjność, prosty i niebanalny tekst wyśmienicie nadaje się do słuchania i tańczenia. Styl utworu nawiązuje do lat 80-tych lub 90-tych, natomiast zaaranżowany jest uwspółcześnionymi brzmieniami.

To właśnie muzyka tego okresu jest najbliższa sercu wykonawcy, ponieważ – jak sam twierdzi – to właśnie te lata wywarły na nim największe piętno pod względem muzycznym. Jeden z bliskich znajomych DJ-ów GIEROY'a, gdy usłyszał ten utwór stwierdził, iż ten styl muzyczny jaki wybrzmiewa w piosence "Jesteś Mą Żoną" nazywa on z angielska "pleasant pop", czyli przyjemny pop.

Czy tak jest ?! Oceńcie sami... Miłego odbioru !

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  2. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.