2015-04-22T18:52:00+02:00 Hush Live w rytmach piosenek zespołu Soleo Nikogo już nie zaskakuje nadal rosnąca popularność muzyki disco polo. O artystów z tego gatunku starają się kluby w całej Polsce. Niektóre zostają otwarte z zamysłem gra https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Hush Live w rytmach piosenek zespołu Soleo


Nikogo już nie zaskakuje nadal rosnąca popularność muzyki disco polo. O artystów z tego gatunku starają się kluby w całej Polsce. Niektóre zostają otwarte z zamysłem grania muzyki łatwej, lekkiej i przyjemnej.   Hush Live to pierwszy w Krakow...

Autor: Adam Begier, 22 Kwiecień 2015  18:52
Źródło zdjęć:
Hush Live w rytmach piosenek zespołu Soleo
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Trzy piękne dziewczyny z zespołu Orły zaskakują nowym teledyskiem! Sprawdź, co kryje się za folkowo-disco hitem "Po prostu kochaj mnie"!
 2. Zenon Martyniuk zachwycił publiczność na Imprezie Disco Polo w Kielcach!
 3. Zrobił to?! Tajemnicze spotkanie Sławomira ze znanym producentem wyszło na jaw! Gwiazdor Rock Polo nie spoczywa na laurach!
Reklama

Nikogo już nie zaskakuje nadal rosnąca popularność muzyki disco polo. O artystów z tego gatunku starają się kluby w całej Polsce. Niektóre zostają otwarte z zamysłem grania muzyki łatwej, lekkiej i przyjemnej.

 

Hush Live to pierwszy w Krakowie klub grający w pełni muzykę disco polo. Gratka dla słuchaczy tego nurtu ogromna, a z naszych informacji wynika, że to dość spora liczba osób.

 

Jeżeli zabawa w rytmach disco ma zaliczać się do udanych, trafnym rozwiązaniem oprócz samej muzyki w tle jest zaproszenie wykonawcy. Mamy dla Was świetną wiadomość, bo już 24 kwietnia w piątek zagra specjalnie dla Was zespół Soleo. Znany z przebojów tj. „Słodko słodka”, „Spadaj mała” oraz „Ania i Hania”.

 

Impreza rozpocznie się już od godziny 20:00. Cena biletów wstępu w przedsprzedaży wynosi 10 PLN, natomiast w dzień imprezy 15 PLN. Zapraszamy gorąco wszystkich klubowiczów z okolic Krakowa oraz przyjezdnych na moc wrażeń w klubie Hush Live.

 

 

soleo - krakow

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Marcin Miller BOYS zaskoczył premierą pt."Krótki SMS"! Ta nowość podbije listy przebojów?! Jest lepsza niż "Wolność"?
 2. Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!
 3. Gwiazdor disco polo w akcji: Tak Kamil Kossakowski Discoboys podbija scenę hitem „Z Tobą”!
 4. Dramat gwiazdora disco polo! Maciej "Maczo" Kuśmierz walczy z oszustami! Fani stracą pieniądze?! Co z karierą?!
 5. Bartosz Jagielski z nowym hitem "Ty jesteś Hot" podbije branże muzyczną w Polsce?! Posłuchaj przedpremiery!
 6. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
 7. Mig w dobę podbija Disco Polo! Nowy Hit „Ja dla Ciebie żyłem” szokuje fanów!
 8. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie