Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2016-05-11T22:29:00+02:00 Huczna majówka w Wyrzyskim Amfiteatrze! (ZOBACZCIE VIDEO) https://disco-polo.info/uploads/news/2016/05/wyrzysk-2.jpg
Reklama

Huczna majówka w Wyrzyskim Amfiteatrze! (ZOBACZCIE VIDEO)

Redakcja , 11 Maj 2016  22:29
Huczna majówka w Wyrzyskim Amfiteatrze! (ZOBACZCIE VIDEO)
Źródło zdjęć:
Reklama

Impreza odbyła się 2 maja w wyrzyskim amfiteatrze. Na scenie zaprezentował się m.in. zespół Sampler oraz grupa muzyczna AM. Bezwzględną gwiazdą wieczoru okazał się jeden z czołowych przedstawicieli gatunku disco – zespół Power Play, twórcy takich ...

Reklama

Impreza odbyła się 2 maja w wyrzyskim amfiteatrze. Na scenie zaprezentował się m.in. zespół Sampler oraz grupa muzyczna AM. Bezwzględną gwiazdą wieczoru okazał się jeden z czołowych przedstawicieli gatunku disco – zespół Power Play, twórcy takich przebojów jak m.in „Najpiękne”, „Kochaj mnie”, „Skok w bok” oraz niekwestionowanego hitu „Lubisz to Lubisz”.

 

Po raz kolejny Wyrzyski Amfiteatr „odleciał” w rytm największych przebojów muzyki disco. Zorganizowana przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku impreza okazała się być strzałem w przysłowiową dziesiątkę, której z pewnością nie powstydziliby się organizatorzy jednych z większych festiwali disco polo.

 

Dobra muzyka i wspólna zabawa – tak można krótko podsumować Wyrzyską Majówkę. Zobaczcie Video-Relację.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co za produkcja! Romantyczne takty umieszczone w doskonałym utworze disco polo.
  2. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!
  3. Prawda wyszła na jaw! Artysta disco polo zmienił się nie do poznania! Jego nowy image robi wrażenie!
  4. Wokalistka disco polo chce postawić na swoim?! Zobaczcie najnowszą produkcję Disco Violi!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej