2022-07-21T18:49:00+02:00 Hitowe "Wakacje" Kamila Kossakowski z zespołem Discoboys! Gwiazdor disco polo zarobił milion! Kamil z zespołem DiscoBoys stworzył utwór, w którym ma ogromny potencjał a on sam jest jak rozpędzona maszyna, którą ciężko zatrzymać, https://disco-polo.info/uploads/news/to-beda-niezapomniane-wakacje-kamil-kossakowski-z-zespolem-discoboys-zarobil-milionjpg.jpg

Hitowe "Wakacje" Kamila Kossakowski z zespołem Discoboys! Gwiazdor disco polo zarobił milion!

Autor: Adam Begier , 21 Lipiec 2022  18:49
Hitowe
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Kamil z zespołem DiscoBoys stworzył utwór, w którym ma ogromny potencjał a on sam jest jak rozpędzona maszyna, którą ciężko zatrzymać,Reklama

Kamil Kossakowski, lider zespołu Discoboys, bożyszcze nastolatek to jeden z grona tych twórców, który potrafi zaskakiwać. Artysta przedpremierowo udostępnia fragmenty utworów w popularnej aplikacji TikTok, gdzie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tak samo było z wydaną kilka dni temu propozycją pt. „Wakacje”. To właśnie tam produkcja została okrzyknięta nowym przebojem wysokich lotów, a do samej zapowiedzi powstało ponad 8.5 tysiąca filmików.

Zobacz również: Marcin Miller na scenie teatralnej – Disco Polo wchodzi do teatru! Mamy nagranie | VIDEO

Od kilku dni dostępna jest pełna wersja utworu „Wakacje”. Produkcja bowiem zaskakuje nie tylko świetnym – jak wskazuje nazwa – wakacyjnym teledyskiem, ale też niesamowicie tanecznym brzmieniem. Nowość od Kamila i zespołu Discoboys jest niezwykle energiczna i rytmiczna do tego stopnia, że nie sposób usiedzieć w miejscu.

Od premiery minęło zaledwie cztery dni a produkcję w serwisie YouTube odtworzono już ponad 1,8 mln razy, a licznik stale odnotowuje nowe przychody.

Reklama

Można powiedzieć, że Kamil Kossakowski znalazł idealną receptę na sukces a tegoroczne „Wakacje” zapamięta na długo, bowiem to dzięki nim (i podczas nich) uzbierał milionową publikę. Wyświetlenia bezdyskusyjnie świadczą o tym, że Kamil z zespołem DiscoBoys stworzył utwór, w którym ma ogromny potencjał a  on sam jest jak rozpędzona maszyna, którą ciężko zatrzymać.

Nowość „Wakacje” od zespołu Discoboys to bez dwóch zdań ogromny przebój, który towarzyszyć będzie podczas niejednego wypoczynku a także stanie się nierozłącznym elementem wszelkiego rodzaju wakacyjnych imprez.

1,1 mln w przeciągu czterech dni to niebywały sukces, bowiem obecnie bardzo ciężko jest wzbić na wyżyny, prezentując swój utwór. Kamilowi udało się to bez mrugnięcia okiem. Licznik odnotowujący wyświetlenia cały czas pracuje, a komentarze pod video utwierdzają tylko w przekonaniu, że zespół Discoboys stworzył wielki przebój na wysoką skalę. Że wzbił się ponad wyżyny swoich możliwości.

W imieniu redakcji disco-polo.info gratulujemy Kamilowi i jego zespołowi miliona wyświetleń oraz życzymy kolejnych!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. "Jeden taniec, jedna noc" – Spektakularne wykonanie! Defis, MiłyPan, Topky na żywo! | VIDEO
  2. Jest ikoną polskiego Show Biznesu?! Magdalena KAJRA Kajrowicz przyciągnęła TYM uwagę mediów! Co za widok!
  3. Dlaczego Polacy kochają disco polo? Zrozumienie fenomenu polskiej sceny muzycznej
  4. Nowa gwiazda disco polo: Suesto i jego gorąca premiera „Pamiętaj skarbie”
  5. Skolim spełnia marzenie! Wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal!
  6. SKOLIM nie wytrzymał! Aż poleciały mu ŁZY! To nagranie podbija Internet!
  7. Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim
  8. "Madmuazel" - Potencjalny hitu roku! To najlepsza produkcja Łobuzów?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie