Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-04-01T17:44:00+02:00 Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem! https://disco-polo.info/uploads/news/hitowa-produkcja-trafila-do-sieci-uwielbiana-formacja-disco-polo-discoboys-idzie-po-swojejpg.jpg
Reklama

Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

Redakcja , 01 Kwiecień 2021  17:44
Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Dynamiczne, kolorowe kadry umilają oglądającym odbiór i jeszcze bardziej potegują plusy całego projektu

Reklama

Taneczny rytm i wpadający w ucho tekst, to podstawy do stworzenia idealnego hitu disco polo. Słuchacze muzyki tanecznej cenią sobie prostotę, która przejawia się w złożonej wielkości i nieskończonej doskonałości.

Zobacz również: Uwielbiana Angelika Żmijewska (Top Girls) wygląda jak milion dolarów! Fani disco polo oszaleli na jej punkcie

Do internetu właśnie trafiła produkcja, która swoją charakterystyką może nieźle namieszać na rynku disco polo. Jakość utworu sięga najwyższej skali. Discoboys, to bardzo znany w świecie tanecznym zespół, którego liderem jest Kamil Kossakowski. Formacja ma na koncie wiele piosenek, które z powodzeniem przeszły przez discopolowy rynek.

Najnowszy kawałek bez wątpienia skradnie serca fanów. "Ona dziś nie chciała", to utwór, który porywa do szalonej zabawy. Taneczna kompozycja muzyczna sprawdzi się na każdej imprezie. Znakomicie stworzony refren trafia do głowy z porażającą mocą i ani myśli się z niej ulotnić. Zalet nie zabrakło również w teledysku.

Dynamiczne, kolorowe kadry umilają oglądającym odbiór i jeszcze bardziej potegują plusy całego projektu. Już po pierwszym odsłuchaniu wiadomo, że utwór będzie kroczył w kierunku upragnionego szczytu, a tempo w jakim to uczyni, może okazać się rekordowe.

Posłuchajcie propozycji od Discoboys i napiszcie jak Wam się podoba.

Zobacz również: Uwielbiana Angelika Żmijewska (Top Girls) wygląda jak milion dolarów! Fani disco polo oszaleli na jej punkcie

Reklama
Zobacz teledysk: Discoboys - Ona dziś nie chciała
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!
  2. Gwiazdy disco polo w piękny sposób żegnają Krzysztofa Krawczyka – legendę polskiej sceny muzycznej!
  3. Uwielbiana Angelika Żmijewska (Top Girls) wygląda jak milion dolarów! Fani disco polo oszaleli na jej punkcie
  4. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej