Hit Roku - 2014

Plebiscyt na Hit Roku 2014 disco polo. Wybieramy najlepszą piosenkę disco polo z roku 2014. Wyślij SMS'a na swój ulubiony hit już teraz i zgarnij nagrody.

Hit Roku 2014 organizowany przez disco-polo.info i TV.DISCO to 100 propozycji, z pośród wszystkich utworów disco polo i dance, które powstały w 2014 roku. Zostały wybrane na podstawie popularności na serwisach (disco-polo.info,discoclipy.com, fb.com/discoipolo, oraz tvdisco.pl i fb.com/tvdisco ). Każdy zespół ma w zestawieniu po jednej piosence, która będzie walczyła o miano HITU ROKU 2014. W mijającym roku pojawiło się mnóstwo nowych piosenek na rynku, ale tylko jedna zasłuzyłą na miano HITU ROKU 2014!

Emocje trwały do samego końca, głosy spływały masowo, różnice były niewielkie, ale w efekcie końcowym to Piękni i Młodzi z utworem „Ona jest taka cudowna” znaleźli się na pierwszy miejscu w głosowaniu na HIT ROKU DISCO POLO 2014. Na drugim miejscu uplasowała się propozycja od grupy Jurad „Dominika”. Trzecia pozycja to piosenka Kuby Urbańskiego – Playboys i „Lejde”. „Ona jest taka cudowna” to produkcja, która od samego początku głosowania uplasowała się na pierwszym miejscu i nie oddała prowadzenia.

Po raz drugi to Piękni i Młodzi w głosowaniu organizowanym przez nasz portal disco-polo.info i TV.DISCO zdobywają statuetkę, która zostanie stworzona specjalnie dla nich.

Dla pierwszej 10 został przygotowany okazjonalny dyplom, za dobry wynik w głosowaniu. Głosujący na utwory po przez SMS przez cały miesiąc mogli zdobyć płyty i gadżety disco polo. Partnerami plebiscytu na HIT ROKU DISCO POLO 2014 byli: Wydawnictwo FOLK, Dj Promotion, oraz gazeta Disco Polo Mix. Wspólnie z nami wybraliście jedną z pośród 100 propozycji zgłoszonych do konkursu. Z

espół Piękni i Młodzi ewidentnie ma rzeszę zagorzałych fanów i statuetka trafia w ich ręce 2 raz z rzędu! GRATULUJEMY!!! Poniżej możecie zobaczyć, jak głosowaliście!

1 PIĘKNI I MŁODZI – ONA JEST TAKA CUDOWNA

2 JURAD – DOMINIKA

3 PLAYBOYS – LEJDE