Reklama
Polecamy


Reklama

Hit Roku 2014


Reklama

Plebiscyt na Hit Roku 2014 disco polo. Wybieramy najlepszą piosenkę disco polo z roku 2014. Wyślij SMS'a na swój ulubiony hit już teraz i zgarnij nagrody.Reklama

Hit Roku 2014 organizowany przez disco-polo.info i TV.DISCO to 100 propozycji, z pośród wszystkich utworów disco polo i dance, które powstały w 2014 roku. Zostały wybrane na podstawie popularności na serwisach (disco-polo.info,discoclipy.com, fb.com/discoipolo, oraz tvdisco.pl i fb.com/tvdisco ). Każdy zespół ma w zestawieniu po jednej piosence, która będzie walczyła o miano HITU ROKU 2014. W mijającym roku pojawiło się mnóstwo nowych piosenek na rynku, ale tylko jedna zasłuzyłą na miano HITU ROKU 2014!

 

43951717258791343004

 

Emocje trwały do samego końca, głosy spływały masowo, różnice były niewielkie, ale w efekcie końcowym to Piękni i Młodzi z utworem „Ona jest taka cudowna” znaleźli się na pierwszy miejscu w głosowaniu na HIT ROKU DISCO POLO 2014. Na drugim miejscu uplasowała się propozycja od grupy Jurad „Dominika”. Trzecia pozycja to piosenka Kuby Urbańskiego – Playboys i „Lejde”. „Ona jest taka cudowna” to produkcja, która od samego początku głosowania uplasowała się na pierwszym miejscu i nie oddała prowadzenia.

Po raz drugi to Piękni i Młodzi w głosowaniu organizowanym przez nasz portal disco-polo.info i TV.DISCO zdobywają statuetkę, która zostanie stworzona specjalnie dla nich.

Dla pierwszej 10 został przygotowany okazjonalny dyplom, za dobry wynik w głosowaniu. Głosujący na utwory po przez SMS przez cały miesiąc mogli zdobyć płyty i gadżety disco polo. Partnerami plebiscytu na HIT ROKU DISCO POLO 2014 byli: Wydawnictwo FOLK, Dj Promotion, oraz gazeta Disco Polo Mix. Wspólnie z nami wybraliście jedną z pośród 100 propozycji zgłoszonych do konkursu. Z

espół Piękni i Młodzi ewidentnie ma rzeszę zagorzałych fanów i statuetka trafia w ich ręce 2 raz z rzędu! GRATULUJEMY!!! Poniżej możecie zobaczyć, jak głosowaliście!

1 PIĘKNI I MŁODZI – ONA JEST TAKA CUDOWNA

2 JURAD – DOMINIKA

3 PLAYBOYS – LEJDEReklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.