Reklama


Reklama

Historycznie wydarzenie dla Zenon Martyniuka! Król disco polo doczekał się czegoś wyjątkowego!

2019-03-29T15:33:00+01:00 Historycznie wydarzenie dla Zenon Martyniuka! Król disco polo doczekał się czegoś wyjątkowego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/historycznie-wydarzenie-dla-zenon-martyniuka-krol-disco-polo-doczekal-sie-czegos-wyjatkowego-1553868223.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Akcent Polska
Reklama


Ogólna

Król disco polo doczeka się własnego muralu!

Reklama

To już potwierdzone informacje. Król disco polo, Zenek Martyniuk zabłyśnie na ścianie. Dokładnie chodzi o mural, który powstanie w Białymstoku na bloku, przy ulicy Hallera. 

Zobacz również: Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!

Nie bez powodu zostało wybrane to konkretne miejsce. Jest to główna ulica, która przecina osiedle Dziesięciny. Jest to ogromne wyróżnienie dla Zenka i jego twórczości. W końcu inni wokaliści mogą sobie, jak na razie tylko pomarzyć o takim zaszczycie, jaki sięgnął króla! Mural ma powstać już w kwietniu. Natomiast jego autorem będzie Rafał Roskowiński. Artysta jest uznawany za jednego z lepszych twórców polskich murali. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość takich dziel, które już nie są postrzegane jako wandalizm, a artyzm.

Przypomnijmy, iż pomysł namalowania podobizny Zenka Martyniuka został zainicjowany w 2016 roku. W tamtejszym roku Rafał stworzył również w Legionowie największy na całym świecie mural pod tytułem „1050 lat chwały polskiego oręża”. Zenek Martyniuk ma niemały powód do dumy.

Zobacz również: Wokalista disco polo zaserwował znakomitą premierę! Jego nowość stanie się wielkim hitem?

W końcu mural z jego podobizną będzie malować sam pionier. Jak myślicie, w jakieś odsłonie zostanie przestawiony król disco polo w Białymstoku?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!
  2. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  3. Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.