Reklama
Polecamy


Reklama

Hellos – Moja dziewczyna jest najpiękniejsza | Video | NOWOŚĆ

2017-02-15T18:45:03+01:00 Hellos – Moja dziewczyna jest najpiękniejsza | Video | NOWOŚĆ https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/Hellos-Moja-dziewczyna-jest-najpiekniejsza.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Z pewnością fani odtwórcy serialowego aspiranta Mikołaja Banacha mają powody do radości. Otóż 14 lutego swoją premierę miała kolejna propozycja muzyczna wrocławskiego zespołu Hellos pt. „Moja dziewczyna jest najpiękniejsza”. Nie wszyscy o tym wied...

Reklama

Z pewnością fani odtwórcy serialowego aspiranta Mikołaja Banacha mają powody do radości. Otóż 14 lutego swoją premierę miała kolejna propozycja muzyczna wrocławskiego zespołu Hellos pt. „Moja dziewczyna jest najpiękniejsza”. Nie wszyscy o tym wiedzą ale znany i lubiany aktor z serialu Policjanci i Policjantki -Mariusz Węgłowski- na co dzień uzupełnia szeregi wrocławskiego zespołu Hellos grającego muzykę disco polo/ dance.

 

W skład ekipy w której Mariusz jest wokalistą wchodzą również: Mirek Martyniak (perkusja) oraz Grzegorz Siedlaczek (instrumenty klawiszowe). Panowie dotychczas mogą pochwalić się m.in. występem na Wielkiej Gali Disco Polo we Wrocławiu, gdzie zaśpiewali na jednej scenie z takimi gwiazdami jak zespół After Party, Power Play, Weekend oraz Piękni i Młodzi.

 

Obecnie na swoim koncie zespół Hellos ma takie propozycje muzyczne jak m.in. : „Lato”, „Powroty”, „Tańcz” i „Popraw się”. W walentynki do tej kolekcji dołączyła kolejna produkcja zatytułowana „Moja dziewczyna jest najpiękniejsza”, do której powstał również teledysk. „Coś mądrego chcieliśmy napisać …ale …Co tu w sumie gadać ? Kochajmy się wszyscy każdego dnia. Dajmy kwiaciarkom zarabiać nie tylko w Walentynki

 

Zobaczcie jak przedstawia się historia stworzona przez zespół Hellos

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.