Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-23T18:15:00+01:00 Gwiazdy disco polo z dystansem o obostrzeniach! Ich produkcja podbije muzyczny rynek?! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-z-dystansem-o-obostrzeniach-ich-produkcja-podbije-muzyczny-rynekjpg.jpg
Reklama

Gwiazdy disco polo z dystansem o obostrzeniach! Ich produkcja podbije muzyczny rynek?!

Redakcja , 23 Grudzień 2020  18:15
Gwiazdy disco polo z dystansem o obostrzeniach! Ich produkcja podbije muzyczny rynek?!
Źródło zdjęć: YouTube Lemon Records
Reklama

Niecodzienna propozycja świąteczna idealna na obecne czasy? Takiej piosenki nikt się nie spodziewał. Koniecznie sprawdźcie i dajcie znać, co myślicie

Reklama

Można zauważyć, że w tym roku wszystko jest wyjątkowe. Trio pozytywnych wykonawców ze świata disco polo postanowiło połączyć swoje siły. Malibu & Energy Girls & Cyklorama stworzyli kawałek zatytułowany "Świąteczna piosenka". 

Zobacz również: Wielki przebój Zenona Martyniuka inspiracją dla innych gwiazd?! Artysta disco polo rzucił na kolana słuchaczy!

Nie trudno dostrzec, iż utwór niewiele ma wspólnego z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Tekst piosenki nawiązuje do obecnej sytuacji i obostrzeń, jakie zostały wprowadzone odnośnie gości wigilijnych. Nie ma co kryć, że tegoroczne święta będą inne. Do stołu wigilijnego można zaprosić maksymalnie 5 osób, które nie są domownikami - między innymi tego dowiecie się z propozycji zatytułowanej "Świąteczna piosenka".

Zabawny teledysk z pewnością przypadnie wam do gustu. W końcu śmiech to zdrowie, a słuchając propozycji od tych wykonawców, ciężko będzie wam powstrzymać łzy euforii. 

Artyści podeszli do tematu z wielkim dystansem. Być może to dobrze, w końcu nie można wszystkiego brać na poważnie. Życie ma się jedno i szkoda byłoby marnować czas na smutki i użalanie się nad sobą, jakie to złe czasy nastały. 

To wszystko kiedyś minie, a straconego czasu nie cofniecie, dlatego cieszcie się z każdego dnia. Zapraszamy was gorąco do wysłuchania nowości pt. "Świąteczna piosenka" od waszych ulubionych wykonawców. Napiszcie, jak wam się podoba. 

Zobacz również: Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

My przy okazji życzymy wam zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Reklama
Zobacz teledysk: Malibu & Energy Girls & Cyklorama - (Nie) Świąteczna Piosenka
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!
  2. Sesja wokalistki disco polo podbija sieć! Emilka z Daj To Głośniej ponownie zachwyciła fanów!
  3. Wdzięk, czar i tona seksapilu! Trzy urocze dziewczyny z Top Girls wystąpiły w znanym programie TVP!
  4. Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej