2021-07-14T10:00:00+02:00 Gwiazdy disco polo wystąpią na Festiwalu Weselnych Przebojów! Zobaczcie listę wykonawców! Transmisja 'Na https://disco-polo.info/uploads/news/wiemy-kto-wystapi-na-najwiekszym-weselu-w-polsce-gwiazdy-disco-polo-tez-tam-bedajpg.jpg

Gwiazdy disco polo wystąpią na Festiwalu Weselnych Przebojów! Zobaczcie listę wykonawców! Transmisja 'Na żywo'

Redakcja , 14 Lipiec 2021  10:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gwiazdy disco polo wystąpią na Festiwalu Weselnych Przebojów! Zobaczcie listę wykonawców! Transmisja 'Na żywo'
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Fani będą mieli okazję zobaczyć występy takich gwiazd jak: Golec uOrkiestra, Sławomir, Classic, Boys, Piękni i Młodzi, Mig, Masters, Michał Wiśniewski, Poparzeni Kawą Trzy, Weź nie Pytaj

Reklama

Festiwal Weselnych Przebojów odbędzie się 13 sierpnia! Transmisja z wydarzenia oczywiście w telewizji Polsat! Festiwal Weselnych Przebojów to ważne wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz wakacyjnych imprez w Polsce.

Zobacz również: Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW - LISTA WYKONAWCÓW 

Od wielu lat koncert organizowany jest w mrągowskim amfiteatrze, a jego transmisja pokazywana jest na żywo w telewizji Polsat. W upalny sierpniowy weekend do malowniczego miasteczka nad jeziorem Czos rokrocznie zjeżdżają się miłośnicy muzyki lekkiej łatwej i przyjemnej z całej Polski! To właśnie dla nich telewizja Polsat organizuje wielką imprezę, która bez wątpienia będzie jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku!

Tegoroczna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów odbędzie się 13 sierpnia i potrwa jeden dzień. Jak zapowiadają organizatorzy, na scenie mrągowskiego amfiteatru pojawią się prawdziwe gwiazdy polskiej muzyki, wśród których nie zabraknie także licznej ekipy przedstawicieli disco polo! Tego nie można przegapić!

Reklama

Trzeba przyznać, że lista artystów, którzy wystąpią podczas Festiwalu Weselnych Przebojów jest naprawdę imponująca! Fani będą mieli okazję zobaczyć występy takich gwiazd jak: Golec uOrkiestra, Sławomir, Classic, Boys, Piękni i Młodzi, Mig, Masters, Michał Wiśniewski, Poparzeni Kawą Trzy, oraz Weź nie Pytaj. W tak doborowym towarzystwie nikt nie będzie mógł narzekać na nudę! Tradycją festiwalu stało się, że artyści wykonują nie tylko piosenki ze swojego repertuaru, ale także i znane covery.

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW TRANSMISJA NA ŻYWO

W tym również tak będzie! Jesteście ciekawi, czyje kawałki tym razem wezmą na warsztat Wasi ulubieńcy? Dla wszystkich osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście na Festiwalu Weselnych Przebojów, telewizja Polsat przygotowała bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia.

Koncert rozpocznie się 13 sierpnia, o godzinie 20:00. Warto zapamiętać tę datę, bowiem tak gorąca impreza już się więcej nie powtórzy!

Zobacz również: Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?

Reklama
Plik Festiwal-Weselnych-Przebojow-2021-1.jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!
  2. Prześliczna wokalistka disco polo przyłapana na siłowni! Gwiazda z cudownym ciałem onieśmiela!
  3. Uwielbiany zespół disco polo powraca z nowym wokalistą! Artyści stworzyli hit, który mocno namieszał w sercach fanów!
  4. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  5. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  6. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami