Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo ukrywały to 9 lat?! Angelikę Żmijewską i Mirosława Trzcińskiego łączy coś wspaniałego!

2020-05-17T18:08:00+02:00 Gwiazdy disco polo ukrywały to 9 lat?! Angelikę Żmijewską i Mirosława Trzcińskiego łączy coś wspaniałego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdy-disco-polo-ukrywaly-ten-duet-9-lat-angelika-zmijewska-i-miroslaw-trzcinski-razem-w-bajkowej-scenerii-1589579028.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/?hl=pl
Reklama


Życie gwiazd

Zaskakujące, że idole ukrywali to przez 9 lat! Do sieci trafił materiał gwiazd disco polo, które łączy coś wyjątkowego

Reklama

Świat disco polo od lat produkuje masę różnych duetów. Gwiazdą, która biję rekordy w tej dziedzinie, jest bezkonkurencyjny Marcin Miller. Wokalista, jak sam twierdzi, nie umie odmawiać współpracy.

Zobacz również: Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!

Dla fanów muzyki tanecznej to nie lada gratka, uwielbiają takie wyjątkowe połączenia! Kiedy na rynku pojawia się nowy duet, wywołuje on dużo pozytywnych emocji! Na instagramowym profilu Angeliki Żmijewskiej, wokalistki zespołu Top Girls, pojawiło się wyjątkowe nagranie.

Film, to pamiątka z roku 2011, kiedy artystka brała czynny udział w przedstawieniach teatralno-muzycznych w Miejskim Domu Kultury w Działdowie. Utalentowana Angelika wcieliła się w role Pięknej z bajki „Piękna i Bestia”! Na filmiku widać, i słychać, że doskonale odnalazła się w roli bajkowej księżniczki!

Na uwagę zasługuje fakt, że w sztuce towarzyszy jej znajomy nam wszystkim mężczyzna! Jeden z najpopularniejszych wokalistów muzyki tanecznej, lider grupy Milano - Mirosław Trzciński! To właśnie on wcielił się w postać Bestii, która po zdjęciu złego uroku, zmienia się w księcia z bajki!

Zaskakujące, że idole ukrywali ten duet 9 lat! Nagranie, to nie tylko wspaniała pamiątka...mamy nadzieję, że to proroczy materiał, który zwiastuje nową, wspólną produkcję Top Girls i Milano!

Zobacz również: Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!
  2. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.