Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo robią wielką karierę! Od tej piosenki wszystko się zaczęło!

2020-05-09T10:30:00+02:00 Gwiazdy disco polo robią wielką karierę! Od tej piosenki wszystko się zaczęło! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdy-disco-polo-robia-wielka-kariere-od-tej-piosenki-wszystko-sie-zaczelo-1588976533.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Formacja disco polo odświeżyła swój wielki przebój sprzed lat, który był ich pierwszą wydaną piosenką

Reklama

W obecnej sytuacji bardzo ciężko o produkcję disco polo w pełnym wymiarze. Artyści bardzo często publikują utwory w formie audio, nie dodając teledysku. Mimo pandemii, na taką łatwiznę nie pozwolił sobie zespół MIG.

Zobacz również: Wokalistka Top Girls pokazała swoją wielką miłość! Cudowne zdjęcia pojawiły się w sieci!

Popularny zespół poczynił bardzo wyjątkową premierę. Formacja aby uczcić swoje 20lecie działalności scenicznej odświeżyła swój wielki przebój sprzed lat, który był ich pierwszą wydaną piosenką. Nowość pt. „Rozpieszczona dama”, jest bardzo taneczna, a przede wszystkim trwale wpadająca w ucho. Na uwagę zasługuje również teledysk. Tytułowa dama w obrazie została przedstawiona jako śliczna kobieta, która doskonale wcieliła się w swoją rolę.

Muzyka jest oczywiście bardzo charakterystyczna dla popularnego kwartetu. Utwór jest w stanie porwać do tańca największych przeciwników tego typu rozrywki. Formacja MIG przyzwyczaiła nas do wysokiego poziomu swoich produkcji i tym razem podtrzymuje tę tendencje. Każda szanująca się impreza taneczna nie obędzie się bez „Rozpieszczonej damy”, to wiemy już dziś, ale czy piosenka będzie hitem na miarę „Wymarzonej”?

Potencjał w tym projekcie bez wątpienia jest ogromny, zatem cierpliwie czekamy na nieuchronny rozwój tego przeboju. A Jaka jest Wasza ulubiona piosenka zespołu MiG?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!
  2. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.