Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!

2020-09-23T10:00:00+02:00 Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/gwiazdy-disco-polo-otrzymuja-tajemnicze-paczki-co-znajduje-sie-w-srodku-1600542218.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Do Artystów disco polo od kilku dni docierają tajemnicze przesyłki. Z wypiekami na twarzy sprawdzają, co skrywa zawartość

Reklama

W ostatnich dniach gwiazdy disco polo takie jak: Elwira Mejk, Andre, czy  Kuba z formacji Playboys, odbierają tajemnicze przesyłki. W środku znajdują kilka cennych rzeczy, które przygotowała dla nich sama Edyta Folwarska, utalentowana prezenterka oraz... pisarka!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!

W skład przesyłki wchodzą m.in. jej najnowsza książka "Wszyscy moi mężczyźni", piękna filiżanka, długopis oraz coś słodkiego. Z jakiej okazji gwiazdy otrzymują takie przesyłki?

Edyta Folwarska napisała drugą książkę, która będzie miała premierę już niebawem, bo końcem września. Z tej okazji wielu swoim znajomym autorka rozesłała książki wcześniej, aby zebrać od nich recenzje. Chociaż książka nie wpadła jeszcze w nasze ręce, to jesteśmy przekonani, że podobnie jak pierwsza część okaże się bestselerem, bo zapowiada się świetnie, co podkreślają same gwiazdy disco polo.

Czy Wy także czekacie na premierę najnowszej książki Edyty Folwarskiej? 

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koniec roku będzie należał do zespołu Playboys?! Gwiazdy disco polo mają dla fanów nowość!
  2. Wokalista disco polo zaserwował znakomitą premierę! Jego nowość stanie się wielkim hitem?
  3. Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.