Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo zdradził kulisy swojej kariery | VIDEO

2018-11-06T18:57:00+01:00 Gwiazdor disco polo zdradził kulisy swojej kariery | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/gwiazdor-disco-polo-zdradzil-kulisy-swojej-kariery-video-1541526157.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokalista disco polo w bardzo szczerej rozmowie!

Reklama

W muzyce disco polo nie brakuje zdolnych i dobrze wykształconych muzyków. Kariera każdego takiego artysty jest różna. Jeden co tydzień gra mnóstwo koncertów, drugi siedzi i zastanawia się, czy dobrze że stworzy muzykę disco polo.

Jakub Urbański lider zespołu Playboys ukończył Jazz i Muzykę Estradową w Lublinie na co dzień gra disco polo i wychodzi mu to bardzo dobrze! Jego kariera idzie cały czas do przodu. Popularność discopolowaca wzrasta z koncertu na koncert. Każda produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Propozycje od Kuby w internecie obejrzało miliony widzów w serwisie YouTube. 

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Kuba był ostatnio gościem Marka Sierockiego w radiu Vox Fm. Panowie szczerze porozmawiali o karierze jednego z najbardziej uzdolnionych wokalistów disco polo. 

Zobaczcie koniecznie nagranie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!
  2. Królowa Życia przyłapana na zabawie w rytmach disco polo! Rozebrana Dagmara Kaźmierska hitem internetu?!
  3. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.