Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-13T09:50:00+02:00 Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazdor-disco-polo-za-sterami-samolotu-to-jedna-z-najlepszych-produkcji-na-rynku-muzycznym-1602419006.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!

Redakcja , 13 Październik 2020  09:50
Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!
Źródło zdjęć: Sebastian Augustyn
Reklama

Na planie Miłego Pana pracowało aż 25 osób, w tym 8 profesjonalnych aktorów, którzy mogli się wykazać swoimi umiejętnościami

Reklama

Gwiazda polskiej sceny disco polo, o której ostatnio jest coraz głośniej, wypuściła kolejny świetny numer. Mowa oczywiście o Miłym Panie i utworze Hop Hop (Maniury), który w miesiąc po premierze zdobył już 1,6 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Tym razem jednak wokalista stawia na coś więcej, niż tylko dobra muzyka, zabierając swoich fanów w prawdziwą podróż po 2 kontynentach, 4 krajach i to… pluszowym samolotem!

Hop Hop (Maniury) - teledysk, jakiego nie było

To jeden z najlepszych klipów, jaki pojawił się w tym roku w rytmach gorącego disco polo. Miły Pan występuje w roli szalonego pilota, który podróżuje ze swoimi pasażerami, odwiedzając różne kraje. A tam już czeka żywiołowa impreza w rytmach gorącej Brazylii rodem z karnawału w Rio, degustacja niemieckiego piwa w stolicy Octoberfest, czy francuska feta w towarzystwie romantycznych Francuzek. A to wszystko dzieje się na pokładzie zwariowanego samolotu!

Kto za tym stoi?

Teledysk został wyprodukowany przez niezastąpionych Stykky Media, którzy nie raz już pokazali, co potrafią. Grupa (dosłownie) pilotowała produkcję teledysku od początku do końca, zaczynając od pomysłu, poprzez realizację we własnym studio, kończąc na fenomenalnej postprodukcji.

Stworzenie samej scenografii trwało aż miesiąc! Stykky Media wzięli na siebie budowę poszczególnych części samolotu, czyli pluszowy kokpit, przedział pasażerski i bagażowy. Konstrukcja prezentowała się nieziemsko!

Na planie pracowało aż 25 osób, w tym 8 profesjonalnych aktorów, którzy mogli się wykazać swoimi umiejętnościami. Nie można pominąć również wspaniałych stylizacji, które tworzą niepowtarzalny klimat każdego z krajów, do których zabiera nasz Miły Pan. Na planie pojawiło się aż 40 stylizacji skrupulatnie dobranych przez stylistkę. Trzeba przyznać, że efekt jest oszałamiający!

Zobacz making off z produkcji teledysku prosto od Stykky Media!

Jak mówi Stykky Media, to jeden z największych projektów tego roku. Czym jeszcze nas zaskoczą? Czekamy z niecierpliwością!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!
  2. Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?
  3. Wokalista disco polo przyłapany w Karczmie?! Zobaczcie jak się bawi! To VIDEO to hit?!
  4. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej