Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!

2020-10-13T09:50:00+02:00 Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazdor-disco-polo-za-sterami-samolotu-to-jedna-z-najlepszych-produkcji-na-rynku-muzycznym-1602419006.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Sebastian Augustyn
Reklama


Życie gwiazd

Na planie Miłego Pana pracowało aż 25 osób, w tym 8 profesjonalnych aktorów, którzy mogli się wykazać swoimi umiejętnościami

Reklama

Gwiazda polskiej sceny disco polo, o której ostatnio jest coraz głośniej, wypuściła kolejny świetny numer. Mowa oczywiście o Miłym Panie i utworze Hop Hop (Maniury), który w miesiąc po premierze zdobył już 1,6 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Tym razem jednak wokalista stawia na coś więcej, niż tylko dobra muzyka, zabierając swoich fanów w prawdziwą podróż po 2 kontynentach, 4 krajach i to… pluszowym samolotem!

Hop Hop (Maniury) - teledysk, jakiego nie było

To jeden z najlepszych klipów, jaki pojawił się w tym roku w rytmach gorącego disco polo. Miły Pan występuje w roli szalonego pilota, który podróżuje ze swoimi pasażerami, odwiedzając różne kraje. A tam już czeka żywiołowa impreza w rytmach gorącej Brazylii rodem z karnawału w Rio, degustacja niemieckiego piwa w stolicy Octoberfest, czy francuska feta w towarzystwie romantycznych Francuzek. A to wszystko dzieje się na pokładzie zwariowanego samolotu!

Kto za tym stoi?

Teledysk został wyprodukowany przez niezastąpionych Stykky Media, którzy nie raz już pokazali, co potrafią. Grupa (dosłownie) pilotowała produkcję teledysku od początku do końca, zaczynając od pomysłu, poprzez realizację we własnym studio, kończąc na fenomenalnej postprodukcji.

Stworzenie samej scenografii trwało aż miesiąc! Stykky Media wzięli na siebie budowę poszczególnych części samolotu, czyli pluszowy kokpit, przedział pasażerski i bagażowy. Konstrukcja prezentowała się nieziemsko!

Na planie pracowało aż 25 osób, w tym 8 profesjonalnych aktorów, którzy mogli się wykazać swoimi umiejętnościami. Nie można pominąć również wspaniałych stylizacji, które tworzą niepowtarzalny klimat każdego z krajów, do których zabiera nasz Miły Pan. Na planie pojawiło się aż 40 stylizacji skrupulatnie dobranych przez stylistkę. Trzeba przyznać, że efekt jest oszałamiający!

Zobacz making off z produkcji teledysku prosto od Stykky Media!

Jak mówi Stykky Media, to jeden z największych projektów tego roku. Czym jeszcze nas zaskoczą? Czekamy z niecierpliwością!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kwestia 07 podbija taneczny rynek! Nowy utwór już dostępny - fani są oczarowani!
  2. Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!
  3. Wokalistka disco polo w kusej sukience odsłoniła pośladek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.