2020-10-13T09:50:00+02:00 Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?! Na planie Miłego Pana pracowało aż 25 osób, w tym 8 profesjonalnych aktorów, którzy mogli się wykazać swoimi umiejętnościami https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazdor-disco-polo-za-sterami-samolotu-to-jedna-z-najlepszych-produkcji-na-rynku-muzycznym-1602419006.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!


Na planie Miłego Pana pracowało aż 25 osób, w tym 8 profesjonalnych aktorów, którzy mogli się wykazać swoimi umiejętnościami

Autor: Goliat, 13 Październik 2020  09:50
Źródło zdjęć: Sebastian Augustyn
Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Cynar zachwyca nowym utworem "A niech się wino leje!" - Idealny hit na każdą imprezę!
 2. Czy Karol Zawrotniak z Defis Zostanie Nowym Prezenterem Polo TV?
 3. Uwielbiana grupa disco polo Milano skradła serca na tym koncercie! Zobacz nagranie z gali disco polo z Kołobrzegu!
Reklama

Gwiazda polskiej sceny disco polo, o której ostatnio jest coraz głośniej, wypuściła kolejny świetny numer. Mowa oczywiście o Miłym Panie i utworze Hop Hop (Maniury), który w miesiąc po premierze zdobył już 1,6 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Tym razem jednak wokalista stawia na coś więcej, niż tylko dobra muzyka, zabierając swoich fanów w prawdziwą podróż po 2 kontynentach, 4 krajach i to… pluszowym samolotem!

Hop Hop (Maniury) - teledysk, jakiego nie było

To jeden z najlepszych klipów, jaki pojawił się w tym roku w rytmach gorącego disco polo. Miły Pan występuje w roli szalonego pilota, który podróżuje ze swoimi pasażerami, odwiedzając różne kraje. A tam już czeka żywiołowa impreza w rytmach gorącej Brazylii rodem z karnawału w Rio, degustacja niemieckiego piwa w stolicy Octoberfest, czy francuska feta w towarzystwie romantycznych Francuzek. A to wszystko dzieje się na pokładzie zwariowanego samolotu!

Kto za tym stoi?

Teledysk został wyprodukowany przez niezastąpionych Stykky Media, którzy nie raz już pokazali, co potrafią. Grupa (dosłownie) pilotowała produkcję teledysku od początku do końca, zaczynając od pomysłu, poprzez realizację we własnym studio, kończąc na fenomenalnej postprodukcji.

Stworzenie samej scenografii trwało aż miesiąc! Stykky Media wzięli na siebie budowę poszczególnych części samolotu, czyli pluszowy kokpit, przedział pasażerski i bagażowy. Konstrukcja prezentowała się nieziemsko!

Na planie pracowało aż 25 osób, w tym 8 profesjonalnych aktorów, którzy mogli się wykazać swoimi umiejętnościami. Nie można pominąć również wspaniałych stylizacji, które tworzą niepowtarzalny klimat każdego z krajów, do których zabiera nasz Miły Pan. Na planie pojawiło się aż 40 stylizacji skrupulatnie dobranych przez stylistkę. Trzeba przyznać, że efekt jest oszałamiający!

Zobacz making off z produkcji teledysku prosto od Stykky Media!

Jak mówi Stykky Media, to jeden z największych projektów tego roku. Czym jeszcze nas zaskoczą? Czekamy z niecierpliwością!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Co za widowisko! Gwiazdy disco polo Mejk w Pełczycach: Niezapomniany Koncert i Tłumy Fanów!
 2. Dawid Narożny ujawnia kulisy kariery! Projekt Piękni i Młodzi nie miał koncertować?! Wokalista szczerze o prawach i sukcesie!
 3. Skolim królem YouTube: "Posłuchaj Mała" bije rekordy! Pokonał Dodę i Smolastego!
 4. Cristo Dance Zaskakuje Nowym Singlem w Klimacie Latino!
 5. Przedpremiera: Mirella - "Dzwonisz do mnie"
 6. Da Luca z nowym hitem na lato: 'Łyskacz' - Piosenka, która rozkręci każdą imprezę!
 7. Premiera Nowej Piosenki "KIEDY TATO GRAŁ" Już Jutro! Lares i Kaszubska Influencerka w Niezwykłym Duecie
 8. Wielki HIT ikon disco polo Classic pt. "Hej czy Ty wiesz"w nowej odsłonie! Polacy pokochają tą wersję?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie