Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

2020-10-17T14:52:00+02:00 Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/artysta-disco-polo-z-wynikiem-dodatnim-wirus-bezpardonowo-wkroczyl-do-branzy-1602868808.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/bazyleek/
Reklama


Życie gwiazd

Test na Covid-19 wyszedł pozytywny u znanego w branży muzycznej artysty disco polo

Reklama

Branża disco polo długo broniła się przed koronawirusem. Kiedy w grudniu 2019 choroba pojawiła się w Chinach, nikt nawet nie przypuszczał, że około trzy miesiące później, będzie paraliżować Europę.

Zobacz również: Niezwykle ponętna gwiazda disco polo hipnotyzuje swoimi wdziękami oraz wyjątkową sukienką!

W końcu dotarła też do Polski mocno wstrząsając sektorem rozrywkowym. Po kilku tygodniach bez koncertów, w końcu zaczęliśmy wracać do upragnionej normalności. W końcu od początku najważniejsze było zdrowie gwiazd i fanów, a w przypadku artystów, udało się powstrzymać atak niechcianego wirusa.

Do czasu...w sieci właśnie pojawiła się informacja, że „jeden z naszych” ma kłopoty. Test na Covid-19 wyszedł pozytywny u Dawida Bazgi, znanego w branży pod pseudonimem Bazyleek. Artysta opublikował wyniki badania i jasne stało się, że „korona” nie ma zamiaru odpuszczać wykonawcom disco polo.

Gdy druga fala zachorowań uderzyła w Polskę, wiadomo było, że tym razem skutki mogą być bardziej dotkliwe i w końcu może nadejść informacja o chorym z tanecznego świata. Nam pozostaje wierzyć, że artysta przejdzie chorobę łagodnie, a powrót do zdrowia będzie kwestią kilku dni.

Trzymamy kciuki!

Zobacz również: Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  2. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!
  3. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.