Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo wybrał się ze święconką do kościoła podczas pandemii. Zobaczcie jak to się skończyło.

2020-04-13T16:08:00+02:00 Gwiazdor disco polo wybrał się ze święconką do kościoła podczas pandemii. Zobaczcie jak to się skończyło. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wokalista-disco-polo-wybral-sie-ze-swieconka-do-kosciola-podczas-pandemii-zobaczcie-jak-to-sie-skonczylo-1586783375.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama


Życie gwiazd

Popularny wokalista disco polo zabrał swój świąteczny koszyczek i ruszył do kościoła

Reklama

Gwiazdy disco polo, podobnie jak większość Polaków czczą tradycje i obyczaje związane ze świętami Wielkanocnymi. W tym roku zdecydowanie trudniej niż zwykle było dochować naszych polskich przyzwyczajeń.

Zobacz również: Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!

Pandemiczna rzeczywistość okazała się zabójcza dla świątecznego dziedzictwa Polaków. Wierni oraz księża zrezygnowali z poświęcenia pokarmów. Nie wszyscy jednak tak łatwo się poddali.

Bartek Padyasek, czyli discopolowy D-Bomb zabrał swój świąteczny koszyczek i ruszył do kościoła. Wszystko dokładnie relacjonował na instastory. Jego fani z zaciekawieniem obserwowali czy faktycznie uda się zrealizować misję ze święconką.

Artysta nie byłby sobą gdyby jego plany legły w gruzach, więc w pełni szczęśliwy i usatysfakcjonowany wrócił do domu z poświęconym pokarmem! Tradycji u D-Bomba stało się zadość.

Można tylko podziwiać, że wartości obrzędowe wokalista traktuje bardzo poważnie i mimo przeciwności losu spełnia ich założenia.

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.
  2. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  3. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.