Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo wybrał się ze święconką do kościoła podczas pandemii. Zobaczcie jak to się skończyło.

2020-04-13T16:08:00+02:00 Gwiazdor disco polo wybrał się ze święconką do kościoła podczas pandemii. Zobaczcie jak to się skończyło. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wokalista-disco-polo-wybral-sie-ze-swieconka-do-kosciola-podczas-pandemii-zobaczcie-jak-to-sie-skonczylo-1586783375.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama


Życie gwiazd

Popularny wokalista disco polo zabrał swój świąteczny koszyczek i ruszył do kościoła

Reklama

Gwiazdy disco polo, podobnie jak większość Polaków czczą tradycje i obyczaje związane ze świętami Wielkanocnymi. W tym roku zdecydowanie trudniej niż zwykle było dochować naszych polskich przyzwyczajeń.

Zobacz również: Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

Pandemiczna rzeczywistość okazała się zabójcza dla świątecznego dziedzictwa Polaków. Wierni oraz księża zrezygnowali z poświęcenia pokarmów. Nie wszyscy jednak tak łatwo się poddali.

Bartek Padyasek, czyli discopolowy D-Bomb zabrał swój świąteczny koszyczek i ruszył do kościoła. Wszystko dokładnie relacjonował na instastory. Jego fani z zaciekawieniem obserwowali czy faktycznie uda się zrealizować misję ze święconką.

Artysta nie byłby sobą gdyby jego plany legły w gruzach, więc w pełni szczęśliwy i usatysfakcjonowany wrócił do domu z poświęconym pokarmem! Tradycji u D-Bomba stało się zadość.

Można tylko podziwiać, że wartości obrzędowe wokalista traktuje bardzo poważnie i mimo przeciwności losu spełnia ich założenia.

Zobacz również: Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!
  2. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.