2021-05-09T13:28:00+02:00 Gwiazdor disco polo wdał się w romans z kryminalistką i uciekł z pieniędzmi! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-wdal-sie-w-romans-z-kryminalistka-i-uciekl-z-pieniedzmipng.png

Gwiazdor disco polo wdał się w romans z kryminalistką i uciekł z pieniędzmi!

Redakcja , 09 Maj 2021  13:28

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gwiazdor disco polo wdał się w romans z kryminalistką i uciekł z pieniędzmi!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Gwiazdor disco polo zamieszany w kryminalną sprawę?! Wdał się w romans i uciekł z pieniędzmi.

Reklama

Intrygi, uwodzenie i prowokacja! Gwiazdor disco polo wplątał się w kryminalną sprawę, która odcisnęła swoje piętno na jego życiu. To skłoniło go do kolejnych kroków. Wokalista wdał się w romans i uciekł z pieniędzmi!

Zobacz również: Śliczna gwiazdeczka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!

Reklama

Istnieje przeświadczenie, że kobiety dla pieniędzy i miłości są w stanie zrobić wszystko. A do czego skłonni są mężczyźni? Czy tak jak płeć piękna potrafią przekroczyć własne granice i lęki? Czy w imię miłości są w stanie złamać prawo?

SYTUACJA WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI

Historia gwiazdora disco polo pokazuje, że wszystko jest możliwe. Szczególnie, gdy niecodzienne zadanie pojawia się przed wysoko postawionym funkcjonariuszem policji, który musiał przesłuchać kobietę podejrzaną o kradzież dużej sumy pieniędzy. Zadanie z pozoru wydawało się proste, a sprawa nie różniła się niczym od tych, które rozwiązywał od lat. Sytuacja jednak w pewnym momencie wymknęła się spod kontroli!

Podczas przesłuchania, w którym główną rolę odegrał gwiazdor disco polo doszło do niesamowitych zdarzeń. Przesłuchiwana kobieta zaczęła prowadzić niebezpieczną grę z policjantem, której celem było uwiedzenie przystojnego stróża prawa.

Kobieta jest prawdziwą mistrzynią flirtu. Dobrze wiedziała, jakich sztuczek użyć, żeby osiągnąć swój cel. Zaczęła się od niewinnego dotyku, a skończyła na gorącym pocałunku! Od pokusy nie było już ucieczki. Policjant wpadł po uszy!

ARTYSTA WDAŁ SIĘ W ROMANS I UCIEKŁ Z PIENIĘDZMI

Jedno było pewne! Przełożeni nie będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Policjant ostatecznie uległ urokowi pięknej podejrzanej, z którą uciekł razem z ukradzionymi pieniędzmi. Kryminalna z początku historia, przerodziła się w prawdziwy romans, który zdobył zainteresowanie fanów disco polo!

Wspomniana historia to fabuła najnowszej produkcji popularnej formacji Non Stop pt. "Jedźmy przed siebie", która swoimi ostatnimi produkcjami wypiera innych artystów. To właśnie Cezary Sygocki, będący na co dzień lekarzem weterynarii, specjalizującym się w dziedzinie chirurgii oraz ortopedii wcielił się w rolę policjanta, któremu Magdalena Sygocka-Mortka, absolwentka wydziału technologii żywności AR w Krakowie zleciła kryminalną sprawę.

Zobacz również: Śliczna gwiazdeczka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!

Reklama

BROŃ, PIENIĄDZĘ, PRZESŁUCHANIE..

Broń, pieniądze, przesłuchanie, a przy tym zakazany romans i złamanie prawa – popularna grupa disco polo nie oglądając się na swoją konkurencję poszła o krok do przodu i zamiast klasycznego teledysku przygotowała prawdziwy film akcji. Wszystko z pomocą niezawodnej ekipy PNmedia, która specjalizując się w niecodziennych rozwiązaniach wykorzystała wieloletnie doświadczenie i umiejętności zdobywane latami współpracując z najlepszymi.

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: NON STOP - Jedźmy przed siebie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  2. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?
  5. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  6. Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami