2021-07-09T11:21:00+02:00 Gwiazdor disco polo szczęściarzem?! Ogromna suma na koncie uwielbianego zespołu! https://disco-polo.info/uploads/news/milion-na-koncie-zespolu-playboys-gwiazdorzy-disco-polo-moga-otwierac-szampanajpg.jpg

Gwiazdor disco polo szczęściarzem?! Ogromna suma na koncie uwielbianego zespołu!

Redakcja , 09 Lipiec 2021  11:21

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gwiazdor disco polo szczęściarzem?! Ogromna suma na koncie uwielbianego zespołu!
Źródło zdjęć: facebook.com/kubaplayboys

Wokalista ogłosił w swoich mediach społecznościowych niezwykle radosną nowinę, która zaskoczyła fanów! Tego nikt się nie spodziewał!

Playboys ogłosił w swoich mediach społecznościowych niezwykle radosną nowinę, która zaskoczyła fanów! Tego nikt się nie spodziewał!

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!

WIELKA SUKCES POPULARNEJ GRUPY DISCO POLO - PLAYBOYS

Każdy artysta disco polo, który tworzy swoje kawałki, marzy o tym, by trafiały one do jak najszerszego grona odbiorców. Ilość wyświetleń świadczy przecież nie tylko o ogromnej popularności, ale jest także niesamowitą motywacją do robienia coraz lepszych piosenek.

Playboys to popularny zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Tylko Ty”, “Moja twoja”, czy “Ja w to nie wierzę”. Kuba Urbański wszedł w posiadanie tajemnej receptury, która powoduje, że każdy kawałek, który artysta wypuści do sieci błyskawicznie staje się wielkim hitem! Takie rzeczy nie przytrafiają się każdemu!

Playboys ogłosił w swoich mediach społecznościowych niezwykle radosną nowinę, która zaskoczyła fanów! Tego nikt się nie spodziewał! Okazuje się, że najnowsza produkcja artysty “Pokochaj mnie” zaliczyła właśnie na YouTube milion wyświetleń! To niebywały sukces, tym bardziej, że piosenka w internecie pojawiła się zaledwie trzy tygodnie temu!

Reklama

JAKUB URBAŃSKI ZMOTYWOWANY DO PRACY 

Wzruszony Kuba nie kryje swojej radości. Przecież to fani zdecydowali o ogromnej popularności tego kawałka. Należą im się więc ogromne podziękowania!

Gigantyczny sukces utworu “Pokochaj mnie” dał Kubie wielką motywację, do tworzenia następnych przebojów. Fani artysty mogą więc być pewni, że ich ulubieniec już niedługo kolejny raz ich czymś zaskoczy!

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo przeszła obłędną metamorfozę! Jak teraz wygląda gwiazda?! Fani zachywceni

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - Pokochaj Mnie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki hit Marcina Millera – Boys i pięknej Lili doczekał się nowej wersji! Gwiazdorzy disco polo porywają fanów do tańca!
  2. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
  3. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  4. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  5. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  6. Popularny gwiazdor disco polo zaskoczył przebojową premierą! Do współpracy zaprosił Miłego Pana!
  7. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  8. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami