2021-07-09T11:21:00+02:00 Gwiazdor disco polo szczęściarzem?! Ogromna suma na koncie uwielbianego zespołu! https://disco-polo.info/uploads/news/milion-na-koncie-zespolu-playboys-gwiazdorzy-disco-polo-moga-otwierac-szampanajpg.jpg

Gwiazdor disco polo szczęściarzem?! Ogromna suma na koncie uwielbianego zespołu!

Redakcja , 09 Lipiec 2021  11:21
Gwiazdor disco polo szczęściarzem?! Ogromna suma na koncie uwielbianego zespołu!
Źródło zdjęć: facebook.com/kubaplayboys

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalista ogłosił w swoich mediach społecznościowych niezwykle radosną nowinę, która zaskoczyła fanów! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Playboys ogłosił w swoich mediach społecznościowych niezwykle radosną nowinę, która zaskoczyła fanów! Tego nikt się nie spodziewał!

Zobacz również: Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!

WIELKA SUKCES POPULARNEJ GRUPY DISCO POLO - PLAYBOYS

Każdy artysta disco polo, który tworzy swoje kawałki, marzy o tym, by trafiały one do jak najszerszego grona odbiorców. Ilość wyświetleń świadczy przecież nie tylko o ogromnej popularności, ale jest także niesamowitą motywacją do robienia coraz lepszych piosenek.

Playboys to popularny zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Tylko Ty”, “Moja twoja”, czy “Ja w to nie wierzę”. Kuba Urbański wszedł w posiadanie tajemnej receptury, która powoduje, że każdy kawałek, który artysta wypuści do sieci błyskawicznie staje się wielkim hitem! Takie rzeczy nie przytrafiają się każdemu!

Playboys ogłosił w swoich mediach społecznościowych niezwykle radosną nowinę, która zaskoczyła fanów! Tego nikt się nie spodziewał! Okazuje się, że najnowsza produkcja artysty “Pokochaj mnie” zaliczyła właśnie na YouTube milion wyświetleń! To niebywały sukces, tym bardziej, że piosenka w internecie pojawiła się zaledwie trzy tygodnie temu!

Reklama

JAKUB URBAŃSKI ZMOTYWOWANY DO PRACY 

Wzruszony Kuba nie kryje swojej radości. Przecież to fani zdecydowali o ogromnej popularności tego kawałka. Należą im się więc ogromne podziękowania!

Gigantyczny sukces utworu “Pokochaj mnie” dał Kubie wielką motywację, do tworzenia następnych przebojów. Fani artysty mogą więc być pewni, że ich ulubieniec już niedługo kolejny raz ich czymś zaskoczy!

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - Pokochaj Mnie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielkie zmiany w popularnym girlsbandzie disco polo! Uwielbiana artystka opuściła zespół! Jest w ciąży!
  2. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!
  3. Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA
  4. Nowa wokalistka odważnym krokiem wkroczyła na scenę disco polo! Jej premiera podbija serca fanów!
  5. Angelika Żmijewska - Top Girls zachywca w obcisłej sukience! Uwagę fanów zwraca smukła talia gwiazdy disco polo!
  6. Justyna Lubas – Top Girls pokazała się w skąpym bikini! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie! Fani komplementują wokalistkę 'jedyna w swoim rodzaju'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami