2021-06-14T15:37:00+02:00 Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!? https://disco-polo.info/uploads/news/bartosz-jagielski-zaskakuje-stara-milosc-nie-rdzewiejepng.png

Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?

Redakcja , 14 Czerwiec 2021  15:37
Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wokalista disco polo opowiada o swojej dawnej miłości z lat szkolnych. Okazuje się, że spotyka ją i wracają do niego wspomnienia miłosne


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Początek czerwca rozpieścił nas wszystkich słoneczną aurą. Muzyka disco polo porwała tłumy słuchaczy do wspólnej zabawy na wszelkich imprezach plenerowych. Wszyscy tęskniliśmy za tą sytuacją, w której możemy zobaczyć swoich idoli na żywo.

Zobacz również: Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!

GWIAZDOR DISCO POLO OPOWIADA O DAWNEJ MIŁOŚCI?!

W serwisie YouTube codziennie pojawiają się nowości ze świata muzyki disco polo i dance. Tym razem Bartosz Jagielski wydał nowy teledysk „Dziewczyna z klasy (Ananasy)”. Takie hity jak „Diablica”, „Chcę byś była tylko moja” czy „No weź polewaj!” stały się prawdziwymi hitami zdobywając duży rozgłos.

Wokalista opowiada o swojej dawnej miłości z lat szkolnych. Okazuje się, że spotyka ją i wracają do niego wspomnienia miłosne. Ideał kobiecości znów odzywa się w jego sercu.

Reklama

ROMANTYCZNA HISTORIA 

Romantyczna historia wraz z profesjonalnym teledyskiem zrealizowanym przez ZABMEDIA z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Produkcja idealnie sprawdzi się na spotkaniach klasowych wraz z dawnymi przyjaciółmi. Czasem warto wrócić do lat młodzieńczych, ponieważ przekroczenie progu dorosłości to zawsze nowe wyzwania i koniec beztroski.

Tekst zwrotki: „Czy pamiętasz dyskoteki w szkole? Byliśmy młodzi, tańczyliśmy na stole, lecz teraz nie wiem, na Ciebie czekam, podejdę bliżej, nie będę tu zwlekać, pamiętasz jak złapałem za rękę i podarłem Twoją sukienkę, musiałaś wrócić wtedy do domu, pod oknem stałem, tylko nie mów nikomu…” z pewnością spowoduje powrót wspomnień do pierwszej miłości.

Zapraszamy do oglądania premiery! Czy komuś przypomniała się szkolna dyskoteka?!

Zobacz również: Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bartosz Jagielski - Dziewczyna z Klasy
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Rewelacyjna premiera zespołu disco polo Topky! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz zdeklasują tym konkurencję?!
  2. Znana wokalistka disco polo na zagranicznych wakacjach! Gorące kadry rozpalają internet!
  3. Dejw zdeklasował konkurencję! Rewelacyjna nowość 'Pozamiatane' trafiła do sieci! Fani oszaleli z zachwytu!
  4. Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!
  5. Olśniewająca stylizacja gwiazdy disco polo! Fanki pytają gdzie można ją kupić! Odpowiedź Gosi Camasutra szokuje!
  6. Cudowna gwiazdeczka disco polo pokazała zmysłowe zdjęcie! Artystka kusi głębokim dekoltem!
  7. Nastrojowa świąteczna nowość od Luka Rosi & Lili podbija rynek disco polo! Utwór 'Serce w prezencie' robi furorę w sieci!
  8. Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami