2021-06-14T15:37:00+02:00 Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!? https://disco-polo.info/uploads/news/bartosz-jagielski-zaskakuje-stara-milosc-nie-rdzewiejepng.png

Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?

Redakcja , 14 Czerwiec 2021  15:37
Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalista disco polo opowiada o swojej dawnej miłości z lat szkolnych. Okazuje się, że spotyka ją i wracają do niego wspomnienia miłosne

Reklama

Początek czerwca rozpieścił nas wszystkich słoneczną aurą. Muzyka disco polo porwała tłumy słuchaczy do wspólnej zabawy na wszelkich imprezach plenerowych. Wszyscy tęskniliśmy za tą sytuacją, w której możemy zobaczyć swoich idoli na żywo.

Zobacz również: Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!

GWIAZDOR DISCO POLO OPOWIADA O DAWNEJ MIŁOŚCI?!

W serwisie YouTube codziennie pojawiają się nowości ze świata muzyki disco polo i dance. Tym razem Bartosz Jagielski wydał nowy teledysk „Dziewczyna z klasy (Ananasy)”. Takie hity jak „Diablica”, „Chcę byś była tylko moja” czy „No weź polewaj!” stały się prawdziwymi hitami zdobywając duży rozgłos.

Wokalista opowiada o swojej dawnej miłości z lat szkolnych. Okazuje się, że spotyka ją i wracają do niego wspomnienia miłosne. Ideał kobiecości znów odzywa się w jego sercu.

Reklama

ROMANTYCZNA HISTORIA 

Romantyczna historia wraz z profesjonalnym teledyskiem zrealizowanym przez ZABMEDIA z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Produkcja idealnie sprawdzi się na spotkaniach klasowych wraz z dawnymi przyjaciółmi. Czasem warto wrócić do lat młodzieńczych, ponieważ przekroczenie progu dorosłości to zawsze nowe wyzwania i koniec beztroski.

Tekst zwrotki: „Czy pamiętasz dyskoteki w szkole? Byliśmy młodzi, tańczyliśmy na stole, lecz teraz nie wiem, na Ciebie czekam, podejdę bliżej, nie będę tu zwlekać, pamiętasz jak złapałem za rękę i podarłem Twoją sukienkę, musiałaś wrócić wtedy do domu, pod oknem stałem, tylko nie mów nikomu…” z pewnością spowoduje powrót wspomnień do pierwszej miłości.

Zapraszamy do oglądania premiery! Czy komuś przypomniała się szkolna dyskoteka?!

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) i Luka Rosi razem na jednej scenie! Ognisty duet gwiazdorów disco polo podbił serca widzów w całej Polsce!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bartosz Jagielski - Dziewczyna z Klasy
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła premiera w disco polo od Kordiana! Popularny artysta stworzył hit, który będzie śpiewać cała Polska?!
  2. Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła swoje cudowne i ponętne nogi! Artystka wygląda obłędnie!
  3. Dawid Narożny zaśpiewał hit swojego idola! Spontaniczne wykonanie gwiazdora disco polo robi furorę w sieci!
  4. Wielka premiera?! Grupa disco polo Weź nie Pytaj nagrała nowość w duecie ze Sławomirem! Zobaczcie gorący materiał!
  5. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!
  6. Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami