2020-05-30T09:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo rzucił wyzwanie Krzysztofowi Ibiszowi i Maćkowi Smolińskiemu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/patryk-pegza-nigdy-nie-wymieka-1590268399.jpg

Gwiazdor disco polo rzucił wyzwanie Krzysztofowi Ibiszowi i Maćkowi Smolińskiemu!

Redakcja , 30 Maj 2020  09:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gwiazdor disco polo rzucił wyzwanie Krzysztofowi Ibiszowi i Maćkowi Smolińskiemu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Muzyk stroni od komercyjnych treści, stawia w swojej twórczości na szczerość i prawdziwość

Reklama

Dość konkretne słowa padły z ust wokalisty disco polo. To, co w sercu- jednocześnie na języku. Muzyk mówi wprost i swoich potrzebach. Patryk Pegza z formacji After Party, to zdecydowanie jeden z lepszych artystów polskiej sceny.

Zobacz również: Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!

Muzyk stroni od komercyjnych treści, stawia w swojej twórczości na szczerość i prawdziwość. Fani wyczuwają autentyczność artysty w tym, co robi- Być może w tym tkwi sukces zespołu After Party. Ich koncerty cieszą się ogromną popularnością. Energia, jaką Pegza przekazuje na swoich występach jest nie do opisania, to trzeba przeżyć na własnej skórze.

Niedawno lider formacji After Party, został nominowany do popularnego ostatnio hot 16 Challenge. Patryk Pegza nawija wprost o tym, co odczuwa podczas siedzenia w domu, czego tak naprawdę mu brakuje i jakie są jego oczekiwania do pełni szczęścia. W swoich nominacjach rzucił wyzwanie dwóm najbardziej popularnym prezenterom telewizyjnym.

Mianowicie Maciejowi Smolińskiemu, którego możecie znać z telewizji Polo Tv oraz Krzysztofowi Ibiszowi, który jest ikoną polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że Panowie mają zaledwie 72 godziny, aby nagrać swoje #hot16challenge.

Zważając na to, że cel jest naprawdę szczytny, Krzysiek i Maciek z pewnością łatwo się nie poddadzą i mimo ponaglającego czasu, zdecydują się na stworzenie swoich szesnastu wersów.

Zobacz również: Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  2. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  3. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  4. Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!
  5. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  6. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  7. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  8. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami