Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo rzucił wyzwanie Krzysztofowi Ibiszowi i Maćkowi Smolińskiemu!

2020-05-30T09:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo rzucił wyzwanie Krzysztofowi Ibiszowi i Maćkowi Smolińskiemu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/patryk-pegza-nigdy-nie-wymieka-1590268399.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Muzyk stroni od komercyjnych treści, stawia w swojej twórczości na szczerość i prawdziwość

Reklama

Dość konkretne słowa padły z ust wokalisty disco polo. To, co w sercu- jednocześnie na języku. Muzyk mówi wprost i swoich potrzebach. Patryk Pegza z formacji After Party, to zdecydowanie jeden z lepszych artystów polskiej sceny.

Zobacz również: Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!

Muzyk stroni od komercyjnych treści, stawia w swojej twórczości na szczerość i prawdziwość. Fani wyczuwają autentyczność artysty w tym, co robi- Być może w tym tkwi sukces zespołu After Party. Ich koncerty cieszą się ogromną popularnością. Energia, jaką Pegza przekazuje na swoich występach jest nie do opisania, to trzeba przeżyć na własnej skórze.

Niedawno lider formacji After Party, został nominowany do popularnego ostatnio hot 16 Challenge. Patryk Pegza nawija wprost o tym, co odczuwa podczas siedzenia w domu, czego tak naprawdę mu brakuje i jakie są jego oczekiwania do pełni szczęścia. W swoich nominacjach rzucił wyzwanie dwóm najbardziej popularnym prezenterom telewizyjnym.

Mianowicie Maciejowi Smolińskiemu, którego możecie znać z telewizji Polo Tv oraz Krzysztofowi Ibiszowi, który jest ikoną polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że Panowie mają zaledwie 72 godziny, aby nagrać swoje #hot16challenge.

Zważając na to, że cel jest naprawdę szczytny, Krzysiek i Maciek z pewnością łatwo się nie poddadzą i mimo ponaglającego czasu, zdecydują się na stworzenie swoich szesnastu wersów.

Zobacz również: Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  2. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!
  3. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.