Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

2020-11-18T12:08:00+01:00 Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/kordian-pomogl-seniorom-i-przygotowal-dla-nich-specjalny-prezent-1604839135.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Obok tego nie można przejść obojętnie! To cudowny gest ze strony Artysty disco polo

Reklama

Świat disco polo pełen jest ludzi o dobrym sercu, którzy niosą pomoc potrzebującym. Często i chętnie o tym wspominamy, ponieważ taka postawa godna jest zauważenia. Jeden z Artystów disco polo przygotował specjalny prezent dla seniorów, o których w tych trudnych, pandemicznych czasach trzeba się troszczyć najmocniej.

Zobacz również: Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!

Wacław Cieślik znany jest szerszej publiczności jako Kordian. Ten nieszablonowy Artysta to Góral z krwi i kości. Możemy to dostrzec w jego klipach, które promują przepiękny, górski rejon naszego kraju. Kordian jest w ostatnim czasie niezwykle aktywny - premiery utworów wypuszcza jak asy z rękawa. 

Do grona nowości dołączył utwór "Niebo na ziemi", który ukazał się w sieci. Nic nie odda istoty tego kawałka mocniej, niż komentarz samego Artysty, który pojawił się pod teledyskiem na YouTube:

Kocham pomagać ludziom i wiem, jak jest to ważne dla nich. Teraz najważniejsi są Seniorzy. Potrzebują naszego wsparcia i zapewnienia, że o nich dbamy. Będąc w Pieninach poznałem tu cudownych starszych ludzi, którzy na co dzień spędzali czas w Pienińskich Domach Dziennego Pobytu, o których mówią, że jest to ich Niebo na ziemi. Chciałem im coś dać od siebie. Napisałem dla nich piosenkę, melodia przyszła prawie sama a bohaterami teledysku są właśnie nasi Seniorzy z Pienin! Jestem szczęśliwy, że mogłem pokazać w swoim utworze o miłości i życiu nie jak zazwyczaj i u każdego młodych i pięknych fizycznie ludzi,  ale pokazałem prawdziwych dojrzałych ludzi, którzy również są piękni,  historiami życia wypisanymi na twarzach. Daję im ten prezent, ponieważ tak ich mogę wspomóc.

W klipie zaobserwować możemy seniorów, którzy doskonale się bawią, prezentują się dumnie w góralskich strojach i uśmiechają się szeroko. Taka postawa Artysty jest godna podziwu. Ciężko o lepszy i trafniejszy komentarz do działań wokalisty. Jak fani odnieśli się do tej produkcji?

Pozdrowienia dla Seniorów i p.Kordiana bez niego nie było by tyle radoscì dla Senìorów przepiękna piosenka życiowa wzruszająca chwytają za serce dziękuję p.Kordianie za przepiękne utwory

Kordian .... jesteś jedyny w swoim rodzaju

Fantastycznie że są tacy ludzie jak Pan-piękne słowa i melodia.

Najnowszej produkcji Kordiana możecie przyjrzeć się poniżej - zachęcamy, jest to przepiękny utwór, a jego teledysk to prawdziwe cudo.

Zobacz również: Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!
  2. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  3. Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.