2020-11-18T12:08:00+01:00 Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/kordian-pomogl-seniorom-i-przygotowal-dla-nich-specjalny-prezent-1604839135.jpg

Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

Redakcja , 18 Listopad 2020  12:08
Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Obok tego nie można przejść obojętnie! To cudowny gest ze strony Artysty disco polo

Reklama

Świat disco polo pełen jest ludzi o dobrym sercu, którzy niosą pomoc potrzebującym. Często i chętnie o tym wspominamy, ponieważ taka postawa godna jest zauważenia. Jeden z Artystów disco polo przygotował specjalny prezent dla seniorów, o których w tych trudnych, pandemicznych czasach trzeba się troszczyć najmocniej.

Zobacz również: Uwielbiany artysta disco polo powraca z nowym hitem! To strzał w dziesiątkę?!

Wacław Cieślik znany jest szerszej publiczności jako Kordian. Ten nieszablonowy Artysta to Góral z krwi i kości. Możemy to dostrzec w jego klipach, które promują przepiękny, górski rejon naszego kraju. Kordian jest w ostatnim czasie niezwykle aktywny - premiery utworów wypuszcza jak asy z rękawa. 

Do grona nowości dołączył utwór "Niebo na ziemi", który ukazał się w sieci. Nic nie odda istoty tego kawałka mocniej, niż komentarz samego Artysty, który pojawił się pod teledyskiem na YouTube:

Kocham pomagać ludziom i wiem, jak jest to ważne dla nich. Teraz najważniejsi są Seniorzy. Potrzebują naszego wsparcia i zapewnienia, że o nich dbamy. Będąc w Pieninach poznałem tu cudownych starszych ludzi, którzy na co dzień spędzali czas w Pienińskich Domach Dziennego Pobytu, o których mówią, że jest to ich Niebo na ziemi. Chciałem im coś dać od siebie. Napisałem dla nich piosenkę, melodia przyszła prawie sama a bohaterami teledysku są właśnie nasi Seniorzy z Pienin! Jestem szczęśliwy, że mogłem pokazać w swoim utworze o miłości i życiu nie jak zazwyczaj i u każdego młodych i pięknych fizycznie ludzi,  ale pokazałem prawdziwych dojrzałych ludzi, którzy również są piękni,  historiami życia wypisanymi na twarzach. Daję im ten prezent, ponieważ tak ich mogę wspomóc.

W klipie zaobserwować możemy seniorów, którzy doskonale się bawią, prezentują się dumnie w góralskich strojach i uśmiechają się szeroko. Taka postawa Artysty jest godna podziwu. Ciężko o lepszy i trafniejszy komentarz do działań wokalisty. Jak fani odnieśli się do tej produkcji?

Pozdrowienia dla Seniorów i p.Kordiana bez niego nie było by tyle radoscì dla Senìorów przepiękna piosenka życiowa wzruszająca chwytają za serce dziękuję p.Kordianie za przepiękne utwory

Kordian .... jesteś jedyny w swoim rodzaju

Fantastycznie że są tacy ludzie jak Pan-piękne słowa i melodia.

Najnowszej produkcji Kordiana możecie przyjrzeć się poniżej - zachęcamy, jest to przepiękny utwór, a jego teledysk to prawdziwe cudo.

Zobacz również: Artystka disco polo opuściła szpital! Gwiazda w dalszym ciągu walczy o swoje zdrowie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Komentarzy przybywa! Gwiazdor disco polo udostępnił właśnie wyczekiwaną premierę!
  2. Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS!
  3. Uwielbiany artysta disco polo powraca z nowym hitem! To strzał w dziesiątkę?!
  4. Królowa disco polo pokazała w skąpej piżamie?! Fanom opadły szczęki!
  5. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Fani nie mogą oderwać wzroku!
  6. Gwiazda Szlagierów Śląskich pokazała prywatne kadry z Singapuru! Takiej premiery nikt się nie spodziewał!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama