2021-06-13T13:19:00+02:00 Gwiazdor disco polo pod ostrzałem pytań! Początki były trudne, zainwestował mnóstwo pieniędzy! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-pod-ostrzalem-pytan-artysta-opowiada-o-poczatkach-kariery-i-zdradza-plany-na-najblizsza-przyszloscpng.png

Gwiazdor disco polo pod ostrzałem pytań! Początki były trudne, zainwestował mnóstwo pieniędzy!

Redakcja , 13 Czerwiec 2021  13:19
Gwiazdor disco polo pod ostrzałem pytań! Początki były trudne, zainwestował mnóstwo pieniędzy!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Popularny gwiazdor disco polo zdradził szczegóły swojej kariery! Artysta zainwestował mnóstwo pieniędzy

Reklama

Lider i wokalista formacji Defis był gościem Michała Trantau z kanału Pograne Pogadane. W rozmowie z prowadzącym youtubowy program Artysta opowiedział o początkach swojej kariery, o sukcesie wielkiego przeboju zespołu, a także o tym, ile koncertów dziennie grali! Nie zabrakło także smaczków oraz tego, na co fani czekają najbardziej – nowości, którą już wkrótce usłyszy świat muzyki tanecznej!

Zobacz również: Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!

GWIAZDOR DISCO POLO ZAINWESTOWAŁ MNÓSTWO PIENIĘDZY

Jak możemy dowiedzieć się z rozmowy Karola z prowadzącym program Pograne Pogadane, początki kariery nie były łatwe. Artysta nie mając pewności czy świat muzyki disco polo przyjmie go z otwartymi ramionami zainwestował sporą sumę w klip, który jak szybko się okazało przyniósł spory sukces. Wzbudziło to apetyt zespołu na więcej i utwierdziło Artystów w przekonaniu, że fani ich uwielbiają i czekają na kolejne utwory i koncerty, których dziennie było nawet 5!

TAJEMNICZA PRODUKCJA 

Chociaż przez pandemię odwołano wszystkie koncerty, to zespół Defis nie zakończył swojej działalności. Artyści bardzo intensywnie pracowali, czego efekty usłyszymy już niebawem. Karol nie podał dokładnej daty premiery, lecz premiera jest kwestią czasu, ponieważ kawałek jest już gotowy! Wiemy, że to kontynuacja współpracy z Miłym Panem, lecz nie tylko jego usłyszymy w nowym kawałku! Zespół Defis zaprosił także do współpracy tajemniczego Artystę - filar muzyki disco polo. O kim mowa? Wszyscy dowiedzą się już niebawem! Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej!

Czekacie na nowy kawałek grupy Defis? Kogo Waszym zdaniem zespół zaprosił do współpracy?

Zobacz również: Gorąca premiera popularnego wokalisty disco polo! PowerBoy podbije nowością pt. 'Taka jak Ty' listy przebojów?! Fani komentują 'Hit lata 2021'

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Wiemy kiedy nowa piosenka grupy DEFIS
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo wyleciał z żoną na wakacje! Gorące zdjęcia z Grecji podbijają sieć!
  2. Prześliczna królowa disco polo z dekoltem do pasa! W sieci już dawno nie było tak gorąco! A to wszystko przez ten kostium!
  3. Weselna premiera w świecie disco polo! Prześliczna Monika Chwajoł porywa do zabawy!
  4. Bayer Full i Sławomir Świerzyński oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdorzy disco polo skradli telewizyjne show!
  5. Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.
  6. Niesamowite spotkanie, które przejdzie do historii muzyki disco polo! Formacja After Party w trasie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami