Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo - Patryk Pegza (After Party) w szczerej i niezwykłej nowości

2019-10-16T18:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo - Patryk Pegza (After Party) w szczerej i niezwykłej nowości https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/gwiazdor-disco-polo-patryk-pegza-after-party-w-szczerej-i-niezwyklej-nowosci-1571240968.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pati.verner
Reklama


Premiera

Sukces zespołu After Party, którego liderem jest Patryk Pegza, nie podlega żadnej dyskusji.

Reklama

Świat disco polo jest w stanie znieść bardzo dużo, ale niekiedy twórczość artystów pozostawia wiele do życzenia.

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Zwłaszcza wtedy, gdy poruszamy kwestie i talent młodych wykonawców, którzy chcą zabłysnąć, ale nie wiedzą jak, ponieważ ich umiejętności w praktyce okazuje się, że przybrały przerost nad formą.

Na szczęście są i tacy artyści, których twórczość trafia w serca milionów Polaków. Wśród nich na pierwszym miejscu bez wątpienia jest Patryk Pegza, który swoim szczerym przekazem w tym, co robi - rozkochał w sobie bezpowrotnie wszystkich fanów disco polo. Zespół After Party ma na swoim koncie same przeboje.

Do tych najbardziej rozpoznawalnych należą takie utwory, jak „Pomarańcze” , „Wakacyjne love” , „Nie daj życiu się” i oczywiście „Wciąż na Ciebie czekam”. W ostatnim czasie lider grupy oznajmił, iż szykuje się nowość.

Długo nie trzeba było czekać na pierwsze efekty. Nowa piosenka została zatytułowana „Tylko w Twoich dłoniach”. Zapowiada się bardzo obiecująco.

Niewątpliwie jest to tylko kwestia czasu, aż propozycja od Patryka Pegzy podbiła stacje radiowe i została okrzyknięta hitem. Tacy artyści nie wypuszczają byle czego. Ich twórczość płynie prosto z serca, co przekłada się na jakość.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Można stworzyć przebój bez przekleństw i komercji pod osoby trzecie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. MiłyPan z kolejną genialną nowością disco polo?! Fani od miesięcy wyczekują tego utworu!
  3. Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.