Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo - Patryk Pegza (After Party) w szczerej i niezwykłej nowości

2019-10-16T18:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo - Patryk Pegza (After Party) w szczerej i niezwykłej nowości https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/gwiazdor-disco-polo-patryk-pegza-after-party-w-szczerej-i-niezwyklej-nowosci-1571240968.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pati.verner
Reklama


Premiera

Sukces zespołu After Party, którego liderem jest Patryk Pegza, nie podlega żadnej dyskusji.

Reklama

Świat disco polo jest w stanie znieść bardzo dużo, ale niekiedy twórczość artystów pozostawia wiele do życzenia.

Zobacz również: Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!

Zwłaszcza wtedy, gdy poruszamy kwestie i talent młodych wykonawców, którzy chcą zabłysnąć, ale nie wiedzą jak, ponieważ ich umiejętności w praktyce okazuje się, że przybrały przerost nad formą.

Na szczęście są i tacy artyści, których twórczość trafia w serca milionów Polaków. Wśród nich na pierwszym miejscu bez wątpienia jest Patryk Pegza, który swoim szczerym przekazem w tym, co robi - rozkochał w sobie bezpowrotnie wszystkich fanów disco polo. Zespół After Party ma na swoim koncie same przeboje.

Do tych najbardziej rozpoznawalnych należą takie utwory, jak „Pomarańcze” , „Wakacyjne love” , „Nie daj życiu się” i oczywiście „Wciąż na Ciebie czekam”. W ostatnim czasie lider grupy oznajmił, iż szykuje się nowość.

Długo nie trzeba było czekać na pierwsze efekty. Nowa piosenka została zatytułowana „Tylko w Twoich dłoniach”. Zapowiada się bardzo obiecująco.

Niewątpliwie jest to tylko kwestia czasu, aż propozycja od Patryka Pegzy podbiła stacje radiowe i została okrzyknięta hitem. Tacy artyści nie wypuszczają byle czego. Ich twórczość płynie prosto z serca, co przekłada się na jakość.

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!

Można stworzyć przebój bez przekleństw i komercji pod osoby trzecie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!
  2. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  3. Artysta disco polo wyróżniony za swoje dobre serce! Otrzymał piękne podziękowania!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.