2020-10-17T09:50:00+02:00 Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazdor-disco-polo-oficjalnie-potwierdza-zdjecia-do-najnowszego-klipu-zakonczone-1602623570.jpg

Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!

Redakcja , 17 Październik 2020  09:50

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!
Źródło zdjęć: instagram.com/bayeramusic/

Wokalista disco polo zdecydował się za pośrednictwem mediów społecznościowych, wydać oświadczenie

Reklama

Ogromna grupa odbiorców disco polo, z zapartym tchem śledzi informacje napływające od artystów i wytwórni muzycznych. Każda z wiadomości, jest dla fanów ważna, ale to ta jedna sprawia, że serce zaczyna bić mocniej.

Zobacz również: Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!

Tak oczywiście dzieje się, kiedy gwiazda decyduje się poinformować słuchaczy, o zbliżającej się, najnowszej premierze! Jeżeli taka adnotacja, dotyczy jednego z największych idoli muzyki rozrywkowej, to tym bardziej wzbudza ona masę emocji! Na taki ruch zdecydował się ostatnio szalenie popularny lider grupy Bayera - Radek Kudelski.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, postanowił wydać oświadczenie, w którym możemy przeczytać: „Cześć! Uwaga uwaga! Zdjęcia do najnowszego klipu zakończone, premiera nowego utworu już 22 października(czwartek) kto czeka?...” Ta krótka wiadomość z pewnością ucieszyła obserwujących i śledzących z zapartym tchem karierę Radka.

Gwiazdor ma na koncie całą plejadę przebojów, które uwielbiają miliony odbiorców, zatem chyba nikt nie ma wątpliwości, że przed nami kolejny wielki przebój!

Będziemy zrywać kolejne kartki kalendarza, Wy też?

Zobacz również: Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Hot! Prześliczna wokalistka disco polo kusi w bardzo krótkich szortach! Widok zapiera dech w piersiach!
  2. Ślub w tajemnicy?! Popularna wokalistka disco polo powiedziała 'Tak'! Gwiazda pokazała ślubne zdjęcia!
  3. Popularna wokalistka disco polo przeszła obłędną metamorfozę! Jak teraz wygląda gwiazda?! Fani zachywceni
  4. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  5. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  6. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  7. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
  8. Porywająca nowość od Luka Rosi pt. 'Wolny jak wiatr' podbija internet. Produkcja tej premiery trwała 3 lata!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami