Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!

2020-10-18T11:47:00+02:00 Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazdor-disco-polo-odebral-wyjatkowa-nagrode-przyjechala-z-usa-1601925050.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/mastersofficial/
Reklama


Życie gwiazd

Na instagramowym profilu piosenkarza, pojawiło się story ze zdjęciem Pawła, dumnie dzierżącego w dłoniach statuetkę

Reklama

Świat disco polo, dzięki swojej niewątpliwej jakości, poznał wiele form gratyfikacji dla najwybitniejszych przedstawicieli. Jedną z najbardziej znanych i na pewno najmilszych, dla artystów, jest duża frekwencja i aktywność fanów na koncertach!

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!

Co w końcu może być piękniejszego dla artysty, niż opisany w utworze grupy Perfect moment, kiedy „...tysięczny tłum spija słowa z mych ust..”! Oczywiście to nie koniec wyjątkowych wyróżnień, które czekają na twórcę.

Popularny serwis muzyczny YouTube, na którym publikowane są także produkcje disco, przygotował dla autorów specjalne nagrody. Przyznawane są w przypadku przekroczenia dużej i okrągłej liczby subskrypcji kanału. Jeden z gwiazdorów muzyki rozrywkowej, Paweł Jasionowski, dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy, odebrał takie właśnie wyróżnienie!

W przypadku lidera grupy Masters, mowa o srebrnej nagrodzie, czyli posrebrzanym, eleganckim przycisku „Play”, za osiągniecie stu tysięcy subskrybentów!

Na instagramowym profilu piosenkarza, pojawiło się story ze zdjęciem Pawła, dumnie dzierżącego w dłoniach statuetkę! A my składamy serdeczne gratulacje i jesteśmy przekonani, że to nie ostatnie trofeum, jakie otrzymuje gwiazdor, za swoją wybitną twórczość i działalność w internecie.

Zobacz również: Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki Top Girls podbijają rynek disco polo!? Ich nowość "To skomplikowane" stanie się hitem jesieni?!
  2. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  3. Wokalista disco polo odsłonił muskularną klatę! Spójrzcie na te mięśnie FOTO


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.