2020-10-18T11:47:00+02:00 Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA! Na instagramowym profilu piosenkarza, pojawiło się story ze zdjęciem Pawła, dumnie dzierżącego w dłoniach statuetkę https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazdor-disco-polo-odebral-wyjatkowa-nagrode-przyjechala-z-usa-1601925050.jpg

Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!

Autor: Adam Begier , 18 Październik 2020  11:47
Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!
Źródło zdjęć: instagram.com/mastersofficial/
Reklama

Na instagramowym profilu piosenkarza, pojawiło się story ze zdjęciem Pawła, dumnie dzierżącego w dłoniach statuetkę

Reklama

Świat disco polo, dzięki swojej niewątpliwej jakości, poznał wiele form gratyfikacji dla najwybitniejszych przedstawicieli. Jedną z najbardziej znanych i na pewno najmilszych, dla artystów, jest duża frekwencja i aktywność fanów na koncertach!

Co w końcu może być piękniejszego dla artysty, niż opisany w utworze grupy Perfect moment, kiedy „...tysięczny tłum spija słowa z mych ust..”! Oczywiście to nie koniec wyjątkowych wyróżnień, które czekają na twórcę.

Popularny serwis muzyczny YouTube, na którym publikowane są także produkcje disco, przygotował dla autorów specjalne nagrody. Przyznawane są w przypadku przekroczenia dużej i okrągłej liczby subskrypcji kanału. Jeden z gwiazdorów muzyki rozrywkowej, Paweł Jasionowski, dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy, odebrał takie właśnie wyróżnienie!

W przypadku lidera grupy Masters, mowa o srebrnej nagrodzie, czyli posrebrzanym, eleganckim przycisku „Play”, za osiągniecie stu tysięcy subskrybentów!

Na instagramowym profilu piosenkarza, pojawiło się story ze zdjęciem Pawła, dumnie dzierżącego w dłoniach statuetkę! A my składamy serdeczne gratulacje i jesteśmy przekonani, że to nie ostatnie trofeum, jakie otrzymuje gwiazdor, za swoją wybitną twórczość i działalność w internecie.


Polecamy
BLONDI - TANIE GIERKI

Matt Palmer - Różowe VersacePrzeczytaj również:
  1. "Filmowe role" w nowej odsłonie - Marcin Raczuk odświeża hit zespołu Mig!
  2. Wakacyjne przygody gwiazd Disco Polo: Kuba Urbański z Playboys na relaksie w Grecji z Daniel Wilczewskim z Piękni i Młodzi!
  3. Skolim z policją w tle?! Na koncie gwiazdy pojawiło się 20 milionów! Internauci w szoku! Gratulują
  4. Szokująca kreacja znanej wokalistki! Milena Grzywacz obiektem zainteresowań. Fani: "Raz anioł, raz diablica"
  5. Eksplozja Energii na Scenie! Zobaczcie, Co Szpilki Wyprawiały na Koncercie w Obrazowie
  6. Roztańczona Polska na Litwie: Polskie Gwiazdy Królować będą w Solecznikach już dziś!
  7. Roztańczona Łotwa przywita Polskie Gwiazdy! Kto wystąpi?! Lista gwiazd!
  8. Monoffw nowe wydawnictwo i studio muzyczne podbije Polskę?!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

Ostatnio dodane
Twórz portal razem z nami
O portalu Disco-Polo.info

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adam Begier
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA