2021-02-19T10:53:00+01:00 Gwiazdor disco polo ma przegwizdane?! Artysta porusza ciężkie położenie wielu branż! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-ma-przegwizdane-co-za-wyznaniejpg.jpg

Gwiazdor disco polo ma przegwizdane?! Artysta porusza ciężkie położenie wielu branż!

Redakcja , 19 Luty 2021  10:53
Gwiazdor disco polo ma przegwizdane?! Artysta porusza ciężkie położenie wielu branż!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Branża disco polo z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, jest mocno ograniczona. Przede wszystkim nie mogą odbywać się koncerty


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Branża disco polo z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, jest mocno ograniczona. Przede wszystkim nie mogą odbywać się koncerty, które zawsze gromadziły tysiące rozbawionych słuchaczy. Jeden z artystów postanowił bez ogródek wypowiedzieć się o zaistniałych okolicznościach.

Zobacz również: Rewelacyjna nowość od formacji Lesioki trafiła do sieci! Czy utwór 'Ja Będę Gonił Cię' stanie się hitem disco polo?

Głos w temacie zabrał Wacław Cieślik, wokalista znany w branży pod pseudonimem Kordian. Artysta wraz z grupą The Zbooynics opublikował utwór pt. „Przegwizdane”. Tytuł sugerujący mało komfortową sytuację podmiotu, odnosi się właśnie do epidemicznych ograniczeń.

Utwór porusza ciężkie położenie wielu branż. Ostatecznie jednak ma wymiar humorystyczny. Szczególnie w teledysku pojawia się kilka ujęć, które rozbawią fanów do łez. Do zabawnych kadrów, dołącza także żartobliwie napisany tekst, który jednocześnie przywraca wiarę w poprawę „przegwizdanej” sytuacji.

Choć cała produkcja jest w góralskim klimacie, głównie poprzez wokal Kordiana, to dopiero pod koniec maniera z południa Polski dochodzi do pełnego głosu. Kapela The Zbooynics odgrywa melodię kojarzoną z tatrzańskim brzmieniem. Utwór „Przegwizdane”, to taneczna i bardzo ciekawa propozycja. Posłuchajcie i napiszcie, czy myślicie podobnie?

Zobacz również: Uwielbiana i niezwykle piękna wokalistka disco polo zachwyciła balową kreacją! Wygląda jak gwiazda Hollywood!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Kordian & The Zbooynics - Przegwizdane
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Radek Liszewski – Weekend zaprezentował nową odsłonę przeboju “Ona tańczy dla mnie”! Akustyczna wersja wielkiego hitu disco polo pobije słynny oryginał?!
  2. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!
  3. Wokalistka disco polo odświeżyła wielki biesiadny hit 'Karolinka'! W jej wykonaniu to prawdziwy majstersztyk?!
  4. Gorące zdjęcia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda odsłonił biust!
  5. Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'
  6. Znana wokalistka disco polo kusi ciałem w skąpym bikini! Widok zapiera dech w piersiach!
  7. Marcin Miller – Boys nagrywa utwór dla znanego programu Telewizji Polskiej! Towarzyszy mu Czadomana i zespół Classic!
  8. Znani producenci odświeżyli nowość zespołu M-Power! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami