Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo igra z niebezpieczeństwem?! Artysta przyznał się do nietypowej pasji!

2020-10-02T17:40:00+02:00 Gwiazdor disco polo igra z niebezpieczeństwem?! Artysta przyznał się do nietypowej pasji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/gwiazda-disco-polo-buja-w-oblokach-kordian-opowiada-o-jednej-ze-swoich-pasji-1601238001.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kordian.cieslik/
Reklama


Życie gwiazd

Artysta disco polo opowiedział o swojej wielkiej słabości ! Internauci pod wrażeniem słów gwiazdora

Reklama

Czym byłoby życie bez pasji? Nie można ciągle żyć tylko pracą, każdy potrzebuje czasu na relaks, zrobienie czegoś dla siebie. Życie jest zbyt krótkie, żeby nie czerpać z niego przyjemności. Ten Artysta disco polo jest człowiekiem niezwykle szczęśliwym, bo posiada wiele pasji!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!

Wacław Cieślik, znany w świecie disco polo jako Kordian, to utalentowany kompozytor, autor tekstów i przede wszystkim wokalista. Artysta łączy ze sobą muzykę disco polo i góralskie brzmienia, czego efektem są takie utwory, jak: “Dziewczyna z gór”, “Wina dzban”, “Daj daj kochana”, czy najnowszy: “Tylko bądź”. Kordiana wszędzie jest pełno, ciągle jeździ na spotkania z fanami, występuje dla nich i prowadzi swoje Ranczo.

Artysta jest przede wszystkim człowiekiem pełnym wielu pasji. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcia na których… lata wśród obłoków!

“Latanie to moja jedna z wielu pasji, mało osób wie, że mając naście lat budowałem własne konstrukcje latające.”

Kordian jest świetnym przykładem, że na wszystko w życiu trzeba znaleźć czas, zarówno na ciężką pracę, jak i na przyjemności.

Artyście życzymy wielu wysokich lotów, nie tylko na niebie, ale i w kwestiach jego twórczości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  2. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  3. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.