2023-03-09T11:55:00+01:00 Gwiazdor disco polo bez koszulki! Dawid Narożny Piękni i Młodzi pokazuje efekty swojej ciężkiej pracy! Chcesz poznać sekret sylwetki jednego z najprzystojniejszych wokalistów disco polo? Dawid Narożny pochwalił się zdjęciem bez koszulki, które wywołało poruszenie w internec https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-bez-koszulki-dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-pokazuje-efekty-swojej-ciezkiej-pracyjpg.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdor disco polo bez koszulki! Dawid Narożny Piękni i Młodzi pokazuje efekty swojej ciężkiej pracy!


Chcesz poznać sekret sylwetki jednego z najprzystojniejszych wokalistów disco polo? Dawid Narożny pochwalił się zdjęciem bez koszulki, które wywołało poruszenie w internecie. Sprawdź, jak wokalista osiągnął świetną formę i poznaj jego motywację do treningów.

Autor: Adam Begier, 09 Marzec 2023  11:55
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gwiazdor disco polo bez koszulki! Dawid Narożny Piękni i Młodzi pokazuje efekty swojej ciężkiej pracy!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
 2. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?
 3. Power Play prezentuje nowość: "Bestia" - taneczny hit w klimacie lat 90!

  Zespół Piękni i Młodzi powstał w 2012 roku. Dawid Narożny był jednym z założycieli grupy, która szybko zyskała popularność w Polsce. Obecnie po ogromnych zmianach i zawirowaniach są dwa zespołu Piękni i Młodzi. Jeden z nich tworzy Dawid wraz z obecną żoną Joanną oraz Elą Kliś.

  Zobacz również: Polacy GO kochają?! Król Latino Skolim w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! | VIDEO

  Długa droga do dobrej formy Dawida Narożnego

  Dawid Narożny od początku kariery nie zawsze dbał o swoją sylwetkę. Częste wyjazdy i dużo koncertów nie pomagały w utrzymaniu dobrej formy. Jednak dopiero w ostatnim czasie postanowił poświęcić więcej uwagi swojemu ciału. Regularne treningi, bieganie i zdrowe odżywianie to elementy, które pomogły mu w osiągnięciu świetnej formy. Wokalista na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i filmami ze swoich treningów, zachęcając ich do aktywnego trybu życia.

  Gwiazda disco polo bez koszulki

  Dawid Narożny pochwalił się ostatnio zdjęciem na swoim Instagramie, na którym widać jego umięśnioną sylwetkę. Wokalista pozuje bez koszulki, prezentując efekty swojej ciężkiej pracy nad ciałem. Internauci byli zachwyceni jego formą i nie szczędzili mu komplementów. Wśród komentarzy można było przeczytać między innymi: "Wow, jakie mięśnie!", "Piękna sylwetka" czy "Jeden z najprzystojniejszych wokalistów w branży".

  Dawid Narożny - przykład dla innych

  Dawid Narożny swoją pracą nad sylwetką udowadnia, że nic nie jest niemożliwe. Choć na początku swojej kariery nie był tak wyrzeźbiony, to dzięki ciężkiej pracy i regularnym treningom osiągnął swoje cele. Jego postawa może być inspiracją dla wielu osób, które chcą poprawić swoje zdrowie i wygląd.

  Dawid Narożny to nie tylko utalentowany wokalista, ale także osoba, która dba o swoje ciało i zdrowie. Jego umięśniona sylwetka jest wynikiem ciężkiej pracy i regularnych treningów. Wokalista pokazuje, że nic nie jest niemożliwe i że każdy może osiągnąć swoje cele, jeśli tylko jest wystarczająco zdeterminowany. Jego postawa może być inspiracją dla wielu osób, nie tylko fanów disco polo, ale dla każdego, kto chce poprawić swoje zdrowie i wygląd.

  Dawid Narożny udowadnia, że osiągnięcie świetnej formy nie wymaga rezygnacji z przyjemności jedzenia czy braku czasu na treningi. Wystarczy odpowiednia motywacja, systematyczność i cierpliwość. Jednocześnie warto podkreślić, że dbanie o zdrowie i formę nie ogranicza się tylko do aspektów fizycznych, ale ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i psychikę.

  Galeria zdjęć:
  Plik Dawid-NArozny---bez-koszulki-1.jpg

  Dawid Narożny - Alkoholiczka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!
  2. Gorąca premiera disco polo: Maczo - Dziewczyna to bajka!
  3. W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!
  4. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
  5. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
  6. Filip Lato wcielił się w Skolima w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wyszło idealnie?! Mamy całe nagranie!
  7. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
  8. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie