Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-26T19:00:00+01:00 Dawid Narożny opublikował UROCZE zdjęcie z synem! Wyglądają jak dwie krople wody! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-opublikowal-zdjecie-z-synem-wygladaja-jak-dwie-krople-wodyjpg.jpg
Reklama

Dawid Narożny opublikował UROCZE zdjęcie z synem! Wyglądają jak dwie krople wody!

Redakcja , 26 Grudzień 2020  19:00
Dawid Narożny opublikował UROCZE zdjęcie z synem! Wyglądają jak dwie krople wody!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama

Podobieństwo jest uderzające! Dawid Narożny udostępnił w sieci wzruszający kadr ze swoim synem

Reklama

Jak mówi stare powiedzenie, niedaleko pada jabłko od jabłoni. W przypadku tego Artysty disco polo oraz jego syna, sprawdza się ono idealnie! Takie podobieństwo to powód do wielkiej dumy. Chociaż w chwili obecnej dostrzec je możemy jedynie w wyglądzie zewnętrznym, to zapewne za jakiś czas u syna Artysty ujawni się też talent wokalny odziedziczony po tacie!

Zobacz również: Fani licytują kolację z najpiękniejszymi dziewczynami z Top Girls. W grę wchodzi zdrowie i życie Polaków

DAWID NAROŻNY PONOWNIE ZOSTAŁ OJCEM!

Dawid Narożny, twórca takich utworów, jak: „Nosiłem kwiaty Ci”, „Prezent”, „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą” czy „Pasujemy do siebie” niedawno został ponownie tatą. Marcelek urodził się początkiem listopada i już od pierwszych chwil na świecie skradł serca nie tylko rodziców i najbliższych, ale też wszystkich fanów Artysty. Nic dziwnego, maluszek to sama słodycz!

Z okazji świąt na swoich social mediach Dawid opublikował zdjęcie z małym Marcelkiem i złożył wszystkim życzenia. Pierwsze co rzuca się w oczy, to uderzające podobieństwo między ojcem, a synem! Skoro już teraz widać, jak bardzo Marcelek wdał się w Dawida, to zapewne kwestią czasu jest, jak u chłopca ujawni się także talent wokalny! Nie możemy doczekać się pierwszego wspólnego kawałka od panów Narożnych!

Zobacz również: Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!

Reklama
Zobacz teledysk: Dawid Narożny - Każdy Swoje 10 Minut Ma
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co za informacja! Artysta disco polo z dużymi szansami na Telekamerę „Tele Tygodnia”
  2. Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!
  3. Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!
  4. Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej