2019-12-28T08:00:00+01:00 Gwiazdę disco polo poniósł niezły melanż! Zobaczcie najnowszy materiał! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/formacje-disco-polo-poniosl-niezly-melanz-to-jest-prawdziwy-hit-1577468551.jpg

Gwiazdę disco polo poniósł niezły melanż! Zobaczcie najnowszy materiał!

Redakcja , 28 Grudzień 2019  08:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gwiazdę disco polo poniósł niezły melanż! Zobaczcie najnowszy materiał!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / Biesiady Kasztelan
Reklama

Ostatnio lider i wokalista grupy Power Boy, ciężko pracował nad nowym utworem, aby spełnić oczekiwania tych najbardziej wymagających fanów

Reklama

Nie ma co się dziwić, że świat disco polo przez osoby z zewnątrz jest postrzegany, jak jedna wielka i beztroska impreza. Ostatnio grupa Power Boy nagrała piosenkę, która bez najmniejszych oporów i wątpliwości podbije klubowe parkiety.

Zobacz również: Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

Power Boy poszedł na całość i nie przebierał w słowach. Wokalista zespołu Power Boy, Artur Suchcicki w branży disco polo jest doskonale znany, wszystkim miłośnikom dobrej zabawy z takich przebojów, jak „Serc uwodzicielka” , „Księżniczka” , „Ubrana we wstyd” czy też „Moja Ex” i „Nie świruj mała”.

Ostatnio lider i wokalista grupy Power Boy, ciężko pracował nad nowym utworem, aby spełnić oczekiwania tych najbardziej wymagających fanów. Najnowsza propozycja jest zatytułowana „Życie w klubie”.

Kawałek został bardzo mocno osadzony w klimatach nocnego życia na imprezach. Przekaz jest na tyle szczery i nieprzekolorowany, że z pewnością z tą piosenką utożsami się spora część odbiorców.

W końcu nie trzeba być zagorzałym fanem muzyki tanecznej, żeby utożsamić się z jej przekazem. Jak dla nas, jest to strzał w dziesiątkę. Kawałek na pewno już niedługo podbije klubowe parkiety, w końcu to „Życie w klubie” i największe stacje radiowe, które czekają na takie perełki.

Zobacz również: Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!

Myślicie, że utwór przerodzi się w hit?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  2. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  3. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  4. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  5. Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!
  6. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami