2021-11-23T07:20:00+01:00 Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zd https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-rolnik-szuka-zony-zauroczona-zenkiem-martyniukiem-z-moim-idolem-uwielbiam-go---do-sieci-trafilo-wymowne-zdjeciejpg.jpg

Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zdjęcie.

Redakcja , 23 Listopad 2021  07:20
Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zdjęcie.
Źródło zdjęć: instagram.com/elzbietaczabator/

Popularna rolniczka z Programu Rolnik Szuka Żony w towarzystwie Zenka Martyniuka! Gwiazda uwielbia króla disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W branży muzycznej są gwiazdy disco polo, które w historii tego gatunku zapisały się na zawsze, nic więc dziwnego, że kilka pokoleń kocha ten sam zespół.

Zobacz również: Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!

Zenek Martyniuk z grupą Akcent jest znany w całej Polsce. Gwiazdor ma w sobie to „coś”, za co jest uwielbiany przez fanów i fanki. Bohaterka programu „Rolnik szuka żony” dodała na swój Instagram wymowne zdjęcie w towarzystwie Zenka. Formacja Akcent jest jedną z najpopularniejszych od lat 90., a jej blask mimo ogromnego stażu na rynku jest coraz jaśniejszy.

Reklama

Na koncerty przychodzą tłumy aby wspólnie zaśpiewać refren przebojów takich jak: „Życie to są chwile” lub „Przekorny los”. Grupa pojawia się w różnych programach telewizyjnych emitowanych w Telewizji Polskiej.

Elżbieta z Rolnik Szuka Żony fanką Zenona Martyniuka?

Jak się okazało Zenek wciąż poszerza grono oddanych fanek. Do sieci trafiło ujmujące zdjęcie z bohaterką ósmego sezonu „Rolnik szuka żony” Elżbietą Czabator. Uwielbiana uczestniczka programu zyskała uznanie wśród publiczności, mimo że na początku nie była ciepło odbierana szybko przekonała do siebie widzów. Nikt się nie spodziewał, że jej idolem jest Zenek Martyniuk!

Do sieci trafiło cudowne zdjęcie Eli i Zenka stojących blisko siebie. Widać na zdjęciu, że król disco polo daje autograf uczestniczce programu „Rolnik szuka żony”. Ela zdjęcie uzupełniła opisem: „Z moim idolem uwielbiam go”. Fani wykazali się ogromnym poczuciem humoru pisząc: „Aaaa, to Pani Zenka wybrała…”, inni pochwalili zdjęcie: „Elu super fotka z Zenkiem”.

Reklama

Zdjęcie z królem disco polo

Pod postem pojawiło się wiele miłych słów 

„Pięknie razem wyglądacie”,

„Super fotka. To też mój idol”.

Jak widać warto być czujnym, nigdy nie wiadomo, kiedy możemy trafić na swojego idola, tak jak udało się to Eli.

Zobacz również: Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!

Reklama
Plik Elżbieta - Rolnik.jpg_0..jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: AKCENT - Największe Przeboje, Hity
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!
  2. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!
  3. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  4. Telewizja TVN zrobiła ukłon w stronę fanów disco polo! Stacja pokazała materiał o pionierach tego gatunku!
  5. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  6. Urodzinowy koncert zespołu Bayer Full na antenie Telewizji Polskiej! To będzie wielkie święto muzyki disco polo! Data emisji, lista wykonawców
  7. SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!
  8. Gwiazdy zespołu Top Girls podbijają rynek muzyczny w Polsce! Na ich konto wpłynęły miliony!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami