Reklama


Reklama

Gwiazda polsatowskiego show podbija rynek disco polo! Zobaczcie nowość Maczo pt. Wieczna chemia | VIDEO | Premiera

2018-11-16T18:04:00+01:00 Gwiazda polsatowskiego show podbija rynek disco polo! Zobaczcie nowość Maczo pt. Wieczna chemia | VIDEO | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/gwiazda-polsatowskiego-show-podbija-rynek-disco-polo-zobaczcie-nowosc-maczo-pt-wieczna-chemia-video-premiera-1542307731.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Internauci przecierają oczy ze zdumienia! Na rynku disco polo pojawiła się nowa produkcja gwiazdy telewizji Polsat

Reklama

Choć minęło tyle dni, samotnych dni w jego sercu wciąż mieszka wielka miłość! Gwiazdor telewizji Polsat przygotował dla swoich fanów discopolową premierę pt. "Wieczna Chemia", w której realizację zaangażował jedną z najpopularniejszych gwiazd disco polo!

Po kilku miesiącach wyczekiwań światło dzienne ujrzała zapowiadana od kilku tygodni premiera. Odpowiada za nią Maciej Kuśmierz - uczestnik jednego z najbardziej intrygujących programów telewizji Polsat - Wyspa Przetrwania. Maczo dotrwał w nim do finału, wykazując się ogromną odwagą i bystrością.

Zobacz również: Maczo: nigdy więcej! Nie chcę się obudzić w późnej starości żałując, że nie zaryzykowałem

Obecnie artysta przygotował dla swoich fanów nowość,w której prym wiedzie miłość. Ale nie taka zwykła, szczęśliwa, tylko taka która pomimo upływu długich, często samotnych lat nie potrafi wyjść nam z serca i głowy. 

W teledysku oprócz Maćka zobaczycie przepiękną Monikę Bikowską, która odegrała główną rolę oraz Dawida Lewandowskiego, tancerza współpracującej z wokalistą ekipy tanecznej Revolta. Aktorzy w opinii Maćka spisali się genialnie "Szczerze mówiąc, miałem nosa przy wyborze" przyznał w rozmowie z nami. Jest to kolejna produkcja, przy której do współpracy Maczo zaprosił wokalistę grupy Mig - Marka Gwiazdowskiego. To właśnie On odpowiada za muzykę piosenki "Wieczna Chemia", do której słowa ułożył Maczo. 

Czy nowość gwiazdy polsatowskiego show podbije listy przebojów? Zobaczcie jak prezentuje się całość

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  2. Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!
  3. Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.