Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo zostanie w tym roku mężatką?! Angelika z Top Girls odda się w ręce losu?!

2020-08-01T07:30:00+02:00 Gwiazda disco polo zostanie w tym roku mężatką?! Angelika z Top Girls odda się w ręce losu?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazda-disco-polo-zostanie-w-tym-roku-mezatka-wokalistka-top-girls-zdradzila-sekret-1595974033.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda doczekała się wyjątkowej odpowiedzi! Wyrocznia przepowiedziała, że jeszcze w tym roku zostanie mężatką!

Reklama

Miłość w disco polo, to nie tylko najbardziej popularny temat w tekstach do utworów! Prywatne relacje między artystami i ich połówkami, wzbudzają nie mniej emocji, niż wyśpiewane uczuciowe wyznania!

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zdjęła ubranie. Gwiazda disco polo pozuje całkiem nago!!

Najbardziej interesujące są oczywiście poszukiwania miłości! Niektóre ze sław, wciąż pozostają przecież „do wzięcia”! Popularny zespół Top Girls, złożony z trzech pięknych kobiet: Angeliki, Justyny i Pauli, to jedna z najbardziej lubianych formacji w kraju! Jedna z wokalistek tej grupy, zaskoczyła swoich odbiorców tajemniczym instagramowym story!

Angelika Żmijewska, prywatnie spotyka się z Miłym Panem. Ich związek nie należy natomiast do medialnych. Para spędza razem dużo czasu, ale nieczęsto afiszuje się tym faktem w internetowej rzeczywistości. Na instastory, artystka dodała filmik z popularną ostatnio zabawą „Co czeka Cię w 2020 roku?”!

Gwiazda doczekała się wyjątkowej odpowiedzi! Wyrocznia przepowiedziała, że jeszcze w tym roku zostanie mężatką! Wiemy, że to jedynie jeden z aplikacyjnych filtrów, ale kto wie?!

Relacja Angeliki i Piotra trwa od miesięcy i ma się świetnie, więc może będą to prorocze słowa.

Zobacz również: Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!
  2. Czuły gest Zenka Martyniuka! Król disco polo uszczęśliwił swoją żonę Danusię!
  3. Dramatyczne chwile w życiu uwielbianej wokalistki disco polo! Gwiazda trafiła do szpitala!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.