Reklama


Reklama

Gwiazda disco polo jako Janusz Panasewicz (Lady Pank) Fani oczarowani, jury niekoniecznie | VIDEO

2018-09-10T13:00:00+02:00 Gwiazda disco polo jako Janusz Panasewicz (Lady Pank) Fani oczarowani, jury niekoniecznie | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/09/gwiazda-disco-polo-jako-janusz-panasewicz-lady-pank-video-1536527077.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Widzieliście jego występ?

Reklama

"Prawie jak oryginał" - Boogie z zespołu Łobuzy miał bardzo trudne zadanie w pierwszym odcinku programu Twoja twarz brzmi znajomo. Popularny wokalista musiał naśladować Janusza Panasewicza z zespołu Lady Pank.

W internecie nie brakuje pozytywnych komentarzy, jednak jury uznało inaczej. Występ Boogiego mówiąc delikatnie nie oczarował ich.

A Wy jakie macie zdanie? Oceńcie sami występ Łobuza w pierwszym odcinku Twoja twarz brzmi znajomo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany!
  2. Zmysłowe zdjęcie wokalistki disco polo prosto z łóżka! Co za ciało!
  3. Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.