Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo dokarmia zwierzęta! Tak wokalistka spędza czas podczas pandemii!

2020-05-15T10:30:00+02:00 Gwiazda disco polo dokarmia zwierzęta! Tak wokalistka spędza czas podczas pandemii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazda-disco-polo-dokarmia-zwierzeta-wokalistka-spedza-czas-na-lonie-natury-1589205187.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/malgorzataglowka_official
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo w tym specyficznym okresie stawia na aktywny wypoczynek na łonie natury! Wraz ze swoimi dwoma, uroczymi pociechami

Reklama

W wyjątkowych czasach pandemii, cały świat gwiazd disco polo, musiał znaleźć nowe zajęcia, aby zapełnić jakoś wolny czas, który powstał po odwołaniu koncertów.

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Najwięksi idole muzyki tanecznej skutecznie umilają sobie chwile, spędzając je zazwyczaj na świeżym powietrzu, co oczywiście doskonale wpływa na muzyczną płodność. Najsłynniejsza mama w disco polo, Małgorzata Główka - Camasutra, przed nadejściem stanu epidemicznego zachodziła w głowę jak pogodzi wysoki sezon koncertowy z opieką i wychowaniem bliźniaków.

Na szczęście i nie szczęście jednocześnie, świat na chwile się zatrzymał, a wokalistka ma jeszcze okazję w pełni cieszyć się macierzyństwem. Camasutra w tym specyficznym okresie również stawia na aktywny wypoczynek na łonie natury!

Wraz ze swoimi dwoma, uroczymi pociechami, Zosią i Stasiem wybrali się na długi spacer po kieleckim parku, na którym m.in. karmili kaczki. Pięknej Małgosi towarzyszył również przystojny mąż!

Trzeba przyznać, że wszyscy tworzą rodzinkę jak z obrazka!

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!
  2. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
  3. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.