2020-12-29T17:34:00+01:00 Grupa Playboys z genialną premierą pt. 'Moja Twoja'. Wymarzona końcówka roku dla fanów disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/grupa-playboys-z-genialna-premiera-pt-moja-twoja-wymarzona-koncowka-roku-dla-fanow-disco-polojpg.jpg

Grupa Playboys z genialną premierą pt. 'Moja Twoja'. Wymarzona końcówka roku dla fanów disco polo!

Redakcja , 29 Grudzień 2020  17:34

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Grupa Playboys z genialną premierą pt. 'Moja Twoja'. Wymarzona końcówka roku dla fanów disco polo!
Źródło zdjęć: Youtube

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że ta piosenka wedrze się w muzycznej hierarchii bardzo wysoko.

Reklama

Fani disco polo, nie wiedzą już gdzie przykładać ucho. Z każdej strony napływają muzyczne nowości i wszystkie zachwycają równie mocno. 

Zobacz również: Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!

Nikt nie może narzekać na nudę, ponieważ twórcy ciągle podkręcają tempo. Najnowsza propozycja jest najlepszym dowodem na to, że branża ciągle prze do przodu, dając odbiorcom najwyższej jakości brzmienie, poparte znakomitym obrazem.

Premiera od zespołu Playboys stała się faktem. Utwór pt. „Moja Twoja”, to prawdziwa taneczna eksplozja. Motywem utworu jest szalona zabawa i po odsłuchaniu nie ma wątpliwości, że do takiej przystąpią słuchacze, gdy przebój poleci w głośnikach. 

W propozycji dał o sobie znać ogromny talent Kuby Urbańskiego. W tekście i muzyce, słychać rękę piekielnie zdolnego muzyka. Za niepodważalną jakość wokalną, także odpowiada Kuba. 

Bezsprzecznym walorem produkcji, jest także teledysk. Piękne kobiety i przemyślana realizacja, podkreśliły ogromną wartość całego projektu.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że ta piosenka wedrze się w muzycznej hierarchii bardzo wysoko. Zatem już teraz posłuchajcie propozycji od Playboysów i zostańcie kowalem tego sukcesu.

Zobacz również: Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - MOJA TWOJA
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  2. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
  3. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  4. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  5. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  6. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  7. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
  8. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami