Reklama
Polecamy


Reklama

Grupa Eratox z nową propozycją! Koniecznie posłuchaj - będziesz w szoku! | Nowość

2018-01-08T18:10:00+01:00 Grupa Eratox z nową propozycją! Koniecznie posłuchaj - będziesz w szoku! | Nowość https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/grupa-eratox-z-nowa-propozycja-koniecznie-posluchaj-bedziesz-w-szoku-nowosc-1515430311.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Przemek i spółka z pewnością zaskoczyli fanów nowością. Zapraszamy do wysłuchania nowej propozycji w świecie disco polo.

Reklama

Grupa Eratox to jedna z najszybciej zyskująca na popularności formacja na rynku disco polo. Ich produkcje bardzo dobrze się "sprzedają" w internecie i na koncertach.

Dziś przedstawiamy Wam bardzo ciekawą propozycję. Jest to nowa wersja jednego z najciekawszych utworów grupy Eratox pt. "Bo tylko Ty". Nowa wersja jest utrzymana w klimacie rodem z lat 90. 

Zapraszamy do wysłuchania.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!
  2. Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.