Reklama


Reklama

Grupa disco polo zagrała mini koncert w pokoju! Tak brzmią ich przeboje w niesamowitej wersji!

2019-05-16T09:45:00+02:00 Grupa disco polo zagrała mini koncert w pokoju! Tak brzmią ich przeboje w niesamowitej wersji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/grupa-disco-polo-zagrala-mini-koncert-w-pokoju-tak-brzmia-ich-przeboje-w-wersji-akustycznej-1557935758.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Enjoy
Reklama


Życie gwiazd

Jeden z uwielbianych zespołów disco polo zagrał mini koncert! Ich przeboje w akustycznej wersji to hit

Reklama

Muzyka disco polo od kilku lat zajmuje jedno z ważniejszych miejsc na polskiej scenie muzycznej! Niegdyś wyśmiewany gatunek bije rekordy popularności. Teledyski disco polo oglądane są po kilkadziesiąt milionów razy, a piosenki śpiewane zarówno przez najmłodszą publikę, młodzież, dorosłych jak również osoby starsze. 

Utwory disco polo w wielu przypadkach zyskują nowe brzmienia. Producenci, jak również inni artyści chętnie aranżują utwory na nowo tworząc m.in. covery. Pojawiają się tym samym wersje rock, metal czy reagge. Dużym uznaniem cieszą się wykonania akustyczne! 

Zobacz również: Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!

Ostatnio o taki występ pokusił się zespół Enjoy, który 10 maja koncertował w Koszalinie. Korzystając z czasu dla siebie członkowie zespołu zdecydowali się pośpiewać. Tym sposobem dali mini koncert w pokoju!

Zespół wykonał swoje wielkie przeboje "Jedno małe zdjęcie", "Zaczarowała mnie" i "Czasoprzestrzeń" w wyjątkowych, akustycznych wersjach. Nie umknęło to internautom - Najlepsi - napisał jeden z fanów pod materiałem video.

Grupa Enjoy nie po raz pierwszy zaskakuje swoich fanów ciekawym materiałem. Poniżej kilka z nich - produkcje "Zakochałem się" i "Jedno małe zdjęcie", których teledyski mają po kilka milionów wyświetleń.

Zobacz również: Zmysłowy kadr wokalistki disco polo w skrzydłach! Angelika z Top Girls kusi w śmiałej publikacji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!
  2. Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.