Reklama


Reklama

Grupa Boys z ogromnym sukcesem! Na koncie Marcina Millera 25 milionów!

2019-03-22T18:00:00+01:00 Grupa Boys z ogromnym sukcesem! Na koncie Marcina Millera 25 milionów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/grupa-boys-z-ogromnym-sukcesem-na-koncie-marcina-millera-25-milionow-1553256761.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Marcin Miller
Reklama


Ogólna

25 milionów na koncie Marcina Millera to dopiero początek!

Reklama

Marcin Miller - lider zespołu Boys to ikona muzyki disco polo. Jego twórczość na zawsze wpisała się w historię muzyki tanecznej. Przeboje takie jak "Wolność", czy "Jesteś szalona" to obowiązkowe piosenki na każdej imprezie. Nowe utwory Marcina Millera również cieszą się ogromną popularnością co przynosi zysk liderowi zespołu Boys.

Zobacz również: Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!

Nie każdy z artystów disco polo może pochwalić się takimi wynikami jak Marcin Miller. 25 milionów na koncie robi wrażenie. Mowa oczywiście o wyświetleniach, które zdobył teledysk do piosenki pt. "Moja kochana"

Opublikowany w sierpniu 2017 roku klip do niesamowitej produkcji okazał się strzałem w dziesiątkę. Utwór cieszy się ogromną popularność na koncertach jak i w internecie. Oczywiście za wyświetleniami idą dobre pieniądze. Nie da się jednoznacznie określić ile udało się zarobić na klipie pt. "Moja kochana", jednak mogło to być kilkanaście tysięcy złotych.

Zobacz również: Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!

Gratulujemy Marcinowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu grupy Boys.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!
  2. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  3. Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.