Reklama
Polecamy


Reklama

Grupa After Party świętuje! Gwiazdor disco polo został ojcem!

2020-08-09T07:30:00+02:00 Grupa After Party świętuje! Gwiazdor disco polo został ojcem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/popularny-zespol-disco-polo-powiekszyl-sklad-after-party-ma-powody-do-swietowania-1596875863.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/maciek.nowak.1238
Reklama


Życie gwiazd

Artysta poinformował grono swoich odbiorców, że na świat przyszła jego córeczka, której wraz z małżonką Justyną, nadali imię Kornelia

Reklama

W skład branży disco polo wchodzi mnóstwo solistów i zespołów. Rzadko jednak w poszczególnych formacjach dochodzi do zmian personalnych, natomiast symboliczne powiększenie składu, o potomstwo jednego z przedstawicieli grupy muzycznej, to zjawisko na porządku dziennym.

Zobacz również: Zespół Magik Band stworzył nowy przebój?! Ballada disco polo kradnie serca fanów!

Maciek Nowak, jeden z reprezentantów zespołu After Party, ogłosił dobrą nowinę! Tancerz formacji, w ckliwym facebook’owym poście, poinformował grono swoich odbiorców, że na świat przyszła jego córeczka, której wraz z małżonką Justyną, nadali imię Kornelia! Maleństwo ważyło 3805 gram, a procedura porodowa, po której sam Maciek nazwał siebie Doktorem, przebiegła pomyślnie!

Zespół ma teraz ogromne powody do świętowania! Mogą powitać w szeregach kolejnego członka, fantastycznej rodziny After Party! Przed Maćkiem zupełnie nowa rola i inna rodzicielska rzeczywistość!

Z pewnością sprawdzi się w nowych obowiązkach idealnie, a ojcowska pasja będzie mu równie bliska, co taniec!

Cała redakcja Disco-Polo.Info składa świeżo-upieczonym rodzicom serdeczne gratulacje!

Zobacz również: Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  2. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  3. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.