2021-10-19T15:00:00+02:00 Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być sp https://disco-polo.info/uploads/news/gorace-wideo-z-koncertu-szpilek-trafilo-do-sieci-sliczne-gwiazdy-disco-polo-zrobily-niezapomniane-showjpg.jpg

Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!

Redakcja , 19 Październik 2021  15:00
Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolszpilki_official

Wokalistki zrobiły niesamowite show, które uczestnicy imprezy zapamiętają na długie lata! Konkurencja nie może spać spokojnie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Urocze gwiazdy disco polo na scenie czują się jak ryba w wodzie!

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!

Tegoroczny sezon imprez plenerowych pozostał już tylko pięknym wspomnieniem. Fani disco polo nie muszą jednak rwać włosów z głowy z rozpaczy, bowiem życie kulturalne przeniosło się do klubów! Tutaj także można poszaleć na maksa w rytmie ulubionych przebojów!

Reklama

Trzy urocze wokalistki, które tworzą trio o nazwie Szpilki właśnie świętują pierwszą rocznice powstania swojego zespołu. Dla artystek disco polo były to niezwykle intensywne miesiące, które zaowocowały wieloma sukcesami!

Utalentowane Szpilki na scenie disco polo zadebiutowały kawałkiem “Zaczaruję”, który w szybkim tempie podbił serca słuchaczy. Dobra passa dziewczyn trwa w najlepsze. Ich kolejne produkcje takie jak: “Zaczniemy od buzi”, czy “Chciałabym więcej” ugruntowały mocną pozycję artystek w branży!

Urocze Szpilki występowały ostatnio w jednym z białostockich klubów. Utalentowane gwiazdy disco polo swoimi wielkimi przebojami szybko porwały publiczność do tańca. Przy rytmicznych kawałkach piosenkarek nikt nie stał w miejscu!

Wielu koneserów kobiecego piękna nie potrafiło oderwać wzroku od dziewczyn, które ubrane były w króciutkie sukienki odsłaniające ich zgrabne nogi! Gorący widok artystek niejednemu fanowi będzie się śnił po nocach!

Reklama

Sympatycy Szpilek pozytywnie oceniają występ swoich idolek. Komentarzy mówią same za siebie!

“Pięknie wyglądacie”

“Zdolniachy”

Urocze gwiazdy disco polo na scenie czują się jak ryby w wodzie. Szpilki zrobiły niesamowite show, które uczestnicy imprezy zapamiętają na długie lata! Konkurencja nie może spać spokojnie!

Zobacz również: Cudowna gwiazda disco polo - Marta Konopla Yoko odsłoniła piękne ciało! Wokalistka oczarowała idealną figurą!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Szpilki - Chciałabym więcej
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!
  2. Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zdjęcie.
  3. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
  4. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  5. Śliczna gwiazda zespołu Top Girls - Kasia pokazała gorące zdjęcia! Uwagę zwracają zgrabne nogi artystki disco polo!
  6. Znana wokalistka disco polo cała w czerwieni! Monika Chwajoł wygląda jak księżniczka z popularnej bajki?!
  7. Gorące zdjęcia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda odsłonił biust!
  8. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi zmieniła fryzurę! Szokujące uczesanie wokalistki zaskoczyło internautów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami