2021-05-18T07:30:00+02:00 Gorące VIDEO wokalistki disco polo! Artystka odkryła swoje ciało! Wygląda jak bogini! https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-odslona-wokalistki-yoko-wiecznie-mlodajpg.jpg

Gorące VIDEO wokalistki disco polo! Artystka odkryła swoje ciało! Wygląda jak bogini!

Redakcja , 18 Maj 2021  07:30
Gorące VIDEO wokalistki disco polo! Artystka odkryła swoje ciało! Wygląda jak bogini!
Źródło zdjęć: instagram.com/yokomirage/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gorące video wokalistki disco polo podbija sieć! Gwiazda odkryła swoje piękne ciało!

Reklama

Ciepły okres to czas wzmożonej pracy dla branży disco polo. Modelki oraz wokalistki coraz chętniej pokazują swoje odkryte ciała, które komponują się z promieniami gorącego słońca.

Zobacz również: Popularna grupa disco polo Weź nie Pytaj zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos!

GWIAZDA DISCO POLO SKOŃCZYŁA 40 LAT! 

Marta Konopla występująca pod pseudonimem artystycznym Yoko, udostępniła na swoim profilu facebookowym gorące wideo. Okazuje się, że artystka właśnie skończyła 40 lat i wcale nie wygląda, aby jej kariera miała się w jakikolwiek sposób zatrzymać.

Reklama

Przypomnijmy, że wokalistka razem z Januszem Konoplą tworzą muzyczny duet, który zapisał się w kartach historii disco takimi hitami jak „Doskonale” czy „To proste tak”. Jak widać, małżeńska miłość pomaga w osiąganiu najwyższych celów.

GORĄCE VIDEO WOKALISTKI ! FANI NIEDOWIERZAJĄ

Gorące wideo artystki promienieje seksapilem. Wokalistka w ponętnym stroju odsłania swoje długie nogi, które epatują zmysłowością. Nadzwyczajna zjawiskowość sprawia, że gwiazda wygląda jak prawdziwa bogini. Smukłe ciało powoduje szybsze bicie serca.

Fani zasypali artystkę życzeniami: „Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!”. Niektórzy nie mogli uwierzyć, że wokalistka osiągnęła taki wiek: „Chyba 30!”.

Reklama

Zapraszamy do oglądania wideo! Wokalistce życzymy spełnienia najskrytszych marzeń!

Zobacz również: Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MIRAGE & YOKO - Minuta bez Ciebie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!
  2. Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem Kultury Romskiej!
  3. Gorące zdjęcie córki lidera Bayer Full! Cóż za figura! Gwiazda spędza czas na urlopie!
  4. Prześliczna królowa disco polo z dekoltem do pasa! W sieci już dawno nie było tak gorąco! A to wszystko przez ten kostium!
  5. Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!
  6. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami