2021-05-23T21:04:00+02:00 Gorące ujęcie! Cudowna gwiazda disco polo pozuje bez ubrania! https://disco-polo.info/uploads/news/piekna-wokalistka-disco-polo-pozuje-bez-ubrania-to-zdjecia-dla-ludzi-o-mocnych-nerwachjpg.jpg

Gorące ujęcie! Cudowna gwiazda disco polo pozuje bez ubrania!

Redakcja , 23 Maj 2021  21:04
Gorące ujęcie! Cudowna gwiazda disco polo pozuje bez ubrania!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespol_lili/

Gwiazda z każdym dniem zyskuje kolejne rzesze fanów, którzy uważnie obserwują jej profile w mediach społecznościowych


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Dostępu do sfer intymnych gwiazdy disco polo broni jedynie czerwony ręcznik!

Zobacz również: Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Ten hit nuciła kiedyś cała Polska! Pamiętacie go?!

Są piękne, młode i piekielnie zdolne. Wokalistki disco polo każdego dnia czarują tysiące internautów, którzy czujnie obserwują ich media społecznościowe. Szczególnie zachwyceni są panowie, którzy z wypiekami na twarzy podziwiają “niegrzeczne sesje” wokalistek. A trzeba przyznać, że naprawdę jest na czym oko zawiesić!

Reklama

Lili, to tak naprawdę Basia Pędrak. Artystka znana jest z takich hitów jak: “Jeszcze więcej”, czy “Tylko z Tobą”. Gwiazda z każdym dniem zyskuje kolejne rzesze fanów, którzy uważnie obserwują jej profile w mediach społecznościowych.

WOKALISTKA DISCO POLO BEZ UBRANIA

Prawdziwego szoku doznali internauci, którzy zajrzeli na profil społecznościowy pięknej Lili! Wokalistka wstawiła do sieci zdjęcie, które wprawiło w ogromną konsternację jej fanów. Gwiazda disco polo zapozowała powiem bez ubrania! To naprawdę odważna dziewczyna!

Dostępu do jej sfer intymnych broni jedynie czerwony ręcznik, który i tak nie jest w stanie zasłonić wszystkich walorów pięknej Lili. Oczom fanów ukazał się zatem ponętny dekolt gwiazdy, a także jej zgrabne nogi.  Tego widoku nie da się szybko zapomnieć!

Reklama

DUET W MARCINEM MILLEREM - BOYS 

Warto dodać, iż Lili wrzuciła kilka dni temu do sieci klip, który nagrała w duecie z Marcinem Millerem z grupy Boys. Teledysk w zaledwie tydzień osiągnął już ponad pół miliona wyświetleń! Jest więc okazja do świętowania! Takie rzeczy nie zdarzają się każdemu!

Zobacz również: Wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! Barbara Pędrak z formacji Lili oczarowała tym internautów!

Reklama
Plik Lili---recznik-1.jpg
Plik Lili---recznik-4.jpg
Plik Lili---recznik-3.jpg
Plik Lili---recznik-2.jpg
Reklama

Lili & Marcin Miller - Ostatni Bal

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Lili & Marcin Miller - Ostatni Bal
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Rewelacyjny debiut zespołu Abi Power z utworem 'Zrobimy dym' już w sieci! To nowy hit disco polo?
  2. Marcin Miller BOYS pokazał się z ukochaną mamą! Podobieństwo jest uderzające!
  3. Wszyscy mu zazdroszczą! Wielkie osiągnięcie Zenona Martyniuka! Nikt nie może pochwalić się takim sukcesem!
  4. Internauci zachwyceni nową wersją hitu znanej grupy disco polo Playboys! Utwór 'Ile czekać mam' brzmi w nowej wersji lepiej niż oryginał?!
  5. Na konto gwiazdora disco polo wpłynęło 150 milionów! Paweł Dudek Czadoman zachwycił Polaków! Fani komentują
  6. Twórcy wielkiego hitu disco polo zmieniają styl muzyczny! Co na to fan Kwestii 0.7i?!
  7. Ten zespół disco polo zdeklasuje konkurencje i zdobędzie listy przebojów? Nowość 'Nie ma spania' robi już furorę w sieci!
  8. Wielki dylemat znanych artystek disco polo! Śliczne gwiazdy proszą o wsparcie swoich fanów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami