Reklama


Reklama

Gorąca premiera od zespołu Playboys! Propozycja lepsza niż oryginał?!

2019-02-19T15:35:00+01:00 Gorąca premiera od zespołu Playboys! Propozycja lepsza niż oryginał?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/goraca-premiera-od-zespolu-playboys-propozycja-lepsza-niz-oryginal-1550444353.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Premiera

Myślicie, że ma szansę stać się częściej granym utworem niż oryginał?

Reklama

Dobra passa zespołu Playboys trwa. W niecały miesiąc ich najnowszy teledysk do utworu "Będę Twoim King Kongiem" ma już ponad milion wyświetleń w serwisie Youtube.

Piosenka doczekała się również pierwszego remixu! Kuba Urbański, który jest liderem grupy Playboys słynie z niebanalnych teledysków i muzycznych perełek. Wokalista ma ogromne poczucie humoru, co przekłada się na jego produkcje, jakimi fani są oczarowani. Podobnie jest z ich najnowszym kawałkiem. "Będę Twoim King Kongiem" to przyjemny utwór dla ucha, a teledysk jest w stanie rozbawić największego ponuraka, któremu brak poczucia humoru.

Zobacz również: Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!

Magnetyczna propozycja chłopaków przyciągnęła uwagę TOCA BASS. Mimo iż od daty premiery nie zdążył upłynąć nawet miesiąc, to postanowili przygotować odświeżoną wersję świeżynki od Playboysów. Już dzisiaj możecie odsłuchać alternatywy "Będę Twoim King Kongiem" na Youtubie. Za remix odpowiada oczywiście TOCA BASS. Wersja jest klubowa, ale i ze smakiem. Myślicie, że ma szansę stać się częściej granym utworem niż oryginał?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!
  2. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  3. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.